Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem valaki Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem valaki Egy hétig nem láttam nem halottam azóta sokkal de sokkal többet érzek iránta de nem merem neki meg mondani Akkor Most mit Csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Komoly És értelmes válaszokat kérek 12/F És azért mert 12 vagyok attól még nem kell semmi olyat írni ami ... Tehát Rendes válaszokat!
2012. júl. 31. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy hiányzott, és hogy tetszik neked, és szeretnéd elhívni valahova hogy megismerkedjetek. Önbizalom, ez a legfontosabb!
2012. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!