Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel kenjem a testem? Kinek...

Mivel kenjem a testem? Kinek mi jött be?

Figyelt kérdés
Hajlamos vagyok a "csíkosodásra", viszont nem szeretném ha csíkos kismalac lennék a végére. Mostanában elkezdett száradni a bőröm.
2009. dec. 29. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos, ha hajlamos vagy rá, nem biztos, hogy bármi segíteni fog, akármilyen szuper,speckó krém is az. A barátnőm a baromi drága Vichy krémet használta, csupa csík, én semmit és 4 szülés után se vagyok csíkos. Ez a genetikán is múlik, sajnos.
2009. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, és kicsit félek is, hogy milyen leszek a végén. A száradás is érdekelne, mert az eddigi testápolóm (BABA), ami bevált, nem viszkettem tőle az most már nem valami jó.
2009. dec. 29. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az első terhességem alatt mindenféle drága kencével kentem magam, ahol lehet csikos lettem :( A második terhességem alatt nem kentem magam semmivel és nem lettek ujabb csikjaim ( nem mintha ami van nem lenne elég sok :( )
2009. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csíkokra nincs semmi bevált krémem. Száraz bőrre a neutrogéna jó nagyon nekem.
2009. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Johnson babaolajat használtam fürdés után.Jó, mert nem érzed, hogy tiszta olaj lennél, és nem irritált.Plusz még kentem magam nappal a DM-es mamaolajjal.Hát ez a pólón azért meglátszik.
2009. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!