Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől lett tele a testem...

Mitől lett tele a testem anyajegyekkel?

Figyelt kérdés
Szülés után vettem észre, hogy tele vagyok.Bár volt előtte is a hasamon 1!, de most min.10, a hátamról nem beszélve.Nálatok is volt ilyen?Ez természetes?
2010. nov. 23. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia ezt én is ére vettem magamon hogy a 2 szülés után rengeteg kisaproanyajegy lett rajtam nekem is főleg a hasamon Én szerintem ez vmi hormonfelborulás okza más magyaráztatot nem tudod rá.
2010. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is tele lettem velük, sajnos. Főként a hasamon és combomon vannak. Bosszant is, mert amúgy sem szép a bőröm és így meg még csúnyább. De nem tudunk tenni sok mindent ellenük...
2010. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elmegyek bőrgyógyászhoz, de még a gyerek mellett hanyagolom, nincs kire hagyni.Viszont lehet, hogy sürgős, mert a régiek közt van ami már gyanús és akkor majd megkérdezem, hogy mitől szaporodnak.
2010. nov. 23. 20:56
 4/7 A kérdező kommentje:
És persze, köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 23. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a hormonok miatt van, olvastam, hogy mar terhesen is elszaporodhatnak az anyajegyek.

En is elso szules utan vettem eszre, hogy tobb van, masodik szules utan meg tobb lett.

2010. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is több lett! Ha mond vmit az orvos, majd írd meg légyszi...hátha Te előbb eljutsz dokihoz, mint én. Ha én jutok el hamarabb, én is megírom.
2010. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!!
2010. nov. 25. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!