Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8 hónapos babának milyen...

8 hónapos babának milyen erősségű (esetleg márkájú) napvédő krémet/naptejet ajánlotok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem kettőt ajánlottak, a Babé-t és a Nivea-t. 50+ faktorosak.
2014. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2014. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egyszer egy házikészítésű krémeket gyártó anyuka magyarázta meg teljesen korrektül,h. a 30 faktornál magasabb krém átverés. (már nem emlékszem,h. miért). így én csak 30-asat vettem most is. 1 éves kislány anyukája
2014. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dr. Kelen gyógyszerárban kapható 40 faktoros. Ezt használjuk kicsi kora óta, soha nem égett le tőle. Az ára sem a csillagokat veri.
2014. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 30 faktoros fényvédők 95%-ban szűrik ki az Uv sugarakat, az 50 faktorosak 97%-ban. Elenyésző a kettő közötti különbség viszont ilyen kicsi gyerekre mindenképpen fizikai fényvédőt kennék, semmiképpen sem kémiait.
2014. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen,így magyarázta a kencekészítő anyuka is,h. kicsi a különbség. de milyen a fizikai fényvédelem? ruha? árnyék?
2014. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fizikai fénnyvédőnek hívják az olyan krémeket amiknek a vegyi anyagai, összetevői nem szívódnak be a bőrbe, hanem mint egy "maszk" a bőr felületén maradnak és nem engedik a káros sugarak áthatolását ezen a rétegen. (2-es válaszoló voltam, belinkeltem egy példát a fizikai fényvédőre aminek szép az összetétele, nem ártalmas a baba bőrének és ami még nagyon fontos neincs benne irritatív összetevő).
2014. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Sokat tanultam tőletek! :) Megnézem ezt a fizikait...
2014. máj. 22. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!