Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen naptejet ajánlotok?

Milyen naptejet ajánlotok?

Figyelt kérdés
azt tudom, hogy babáknak 50-es faktorszámú a legjobb. De pl. a Dm-ben kaphatóak, nivea stb. jók-e nem tartalmaznak sok adalékanyagot? tényleg nyugodtan kenhetem a babámra? 8 hós múlt
2010. máj. 4. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam,hogy a nagyon világos bőrűeknek minimum 25-ös faktorú kell.Én a Dm-ben vettem 30-as Sun Dance naptejet.Ezzel kenem a fiamat és magamat is.Nekem pl a szeplőim nem jönnek ki,ha bekenés után a napon vagyunk.Ebből gondolom,hogy jól véd.
2010. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly Niveát vettem, az összes ruhát megfogta, minden sárga lett (mosásnál kijött). Szóval nagyon utáltam, de nem égett le a gyerek, az biztos.

Most Hawaiian Tropicot vettem (DM), könnyen beszívódik, kicsit kókuszos illata van, nem vettem észre, hogy fogna. A nemzetközi bőrrák alapítvány ajánlja. 30-as faktorszámút vettem, de azt hiszem, 50-es is van. Egy apróság: az 50-es nem véd jobban annyival a 30-asnál, mint amennyivel több kemikália van benne...

2010. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fehérbőrű a babám, mégis a Babé 50faktorosát használjuk! Nagyon bevált, és nem tartalmaz illatanyagokat. A piciknek még nagyon kell védeni a bőrét, mert később jönnek csak elő a leégés okozta problémák. Üdv: 8,5hós kislány anyukája
2010. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
éN DM-ES Sundance 50-es krémet vettem.
2010. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én majd az Avonos 50-es faktorut próbálom ki kisfiamnak.Ez gyerekeknek való,én magam is ezt használom,nagyon fehér börű vagyok.
2010. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt.

6 hónapos kortól mehet, az alatt tanácsos gyerekorvos véleményét kikérni.

[link]

Nekünk ez van, szuperül bevált, a többi, amit korábban használtunk vagy lefolyt, vagy nem védett, vagy foltot hagyott vagy ragadt.

2010. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Avnost nem ajánlották, én Níveát vettem, egyébként elég a 30 faktoros,mert csak 1,5 %-kal véd jobban az 50, és több kemikáliát tartalmaz.Én rengeteget néztem utána,hogy melyiket érdemes.UVA és UVB állólegyen, tartósítószer mentes, illatmentes...amit én vettem,ez kifejezetten babáknak való, nem konkrétan gyerekeknek.
2010. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

21:16-os, nagyon köszi!!! Eddig eszembe sem jutott, pedig használjuk az flp-s termékeket!

Veszek is a héten!


A többieknek is köszi!

2010. máj. 10. 09:51
 9/9 anonim ***** válasza:

tegnap 21:16 vagyok


Örülök, hogy segítettem!

Jó éjt mindenkinek!

2010. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!