Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves Anyukák! Mennyit jár...

Kedves Anyukák! Mennyit jár el apa nálatok a haverokkal (iszogatni)? Kérlek írjatok sokan!

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 17:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Általában havonta egyszer, de most decemberben belelendültek a fiatalok, most megy harmadjára:) De azért csak ritkán morgok, mert sokat segít a pöttöm körül, igaz a házimunka nem az erőssége:)
2009. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Nálunk apa sokat dolgozik, mire hazaér elfárad és még fát kell vágni, be kell tüzelni stb. Szóval se ideje se ereje nem lenne haverokkal inni járni. Meg amúgy sem az a fajta. Ő jobban szeret itthon lenni a jó melegben velünk vagy egyedül a kis szobájában és gépezik, játszik, pókerezik, tv-zik. Néha segít ezt azt, gyereket fürdetni például. Kb 2 hete volt egy boksz gála arra ment egy haverjával, de ilyen is két évente van egyszer hogy kimozdul itthonról. Én örülök neki, hogy ilyen a párom, nem szeretném ha kocsmázni járna vagy máshová tenné a pénzét. Neki az a fontos, hogy szépítgesse, építgesse a házunkat, legyen a kutyánknak is háza, jövő tavasszal csirkéket akar, lebetonozni a verandát, lefesteni a kerítést. Szóval ő elfoglalja magát és én ennek nagyon örülök:)
2009. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem csak sört iszik, kocsmába nem nagyon jár, otthon issza. Házhoz jönnek a haverok :), de én ezt sem nagyon szeretem, mármint azt, hogy egyáltalán iszik sört is, főleg, hogy alkoholista az anyja is és az apja is abba halt meg. Én mindig morgok.
2009. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem jár Apa kocsmázni. Néha 1 héten egyszer-kétszer elmegy edzeni de ennyi az egész. És nagyon sokat segít itthon. Úgyhogy én nem panaszkodom.
2009. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Általában havonta egyszer. És én sem reklamálok ezért, de ő sem, ha én megyek el egy kicsit a csajokkal. Ez úgy gondolom mindenkinek jár. Nálatok ez hogy van, kedves Kérdező?
2009. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Hát... Ma megy el ebben a hónapban harmadszor. Általában 3-4 hetente jár, de minden elmenetele előtt kiabálásba torkollik a dolog, mert szerinte ez teljesen normális, és csak az én barátnőim meg én látjuk ezt másképp. Én úgy gondolom, hogy járjon el 3-4 havonta, ha már régen látta a haverját, vagy üljenek be délután beszélgetni ha annyira dumálni akarnak, de ne hajnalig. Most is dühöngök, ő meg lassan készülődik...Mit tehetnék?! Már mondtam hogy kicseréltetem a zárat, de csak nevet rajta. A segítéssel nálunk sincs gond, amit lehet megtesz itthon, de felejtse el, hogy tinédzser és eljárogat. Azért kérdeztem, hogy másoknál (nálatok) hogy van ez..
2009. dec. 29. 17:45
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk minden 2.héten összeülnek a haverokkal.Én ebböl nem csinálok problémát.Nagyon sokat dolgozik és ennyi jár neki is.Kell egy kis kikapcsolodás.
2009. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a baba előtt sem volt eljárogatós a férjem,és azóta sem.Inni egyáltalán nem iszik,ők a barátaival bicajozni szoktak felmenni a hegyre.Ez kb 2-3 havonta egy vasárnapot jelent.
2009. dec. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Semennyiszer.
2009. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, még nincs baba.Nálunk se jár el sokat.Ha hazajon külföldrol a haverja vele mennek bulizni, de 1-1,5 havonta 1x mennek.Nem is szolok érte, mondtam, hogy menjen nyugodtan, jár neki, mert nagyon sokat dolgozik.Fiatalok vagyunk még, eddig is sokat jártunk bulizni együtt és külön-külön is.Nem csináltunk belőle problémát, kell szabadido mindenkinek sztem.Én 20 vagyok, ő 25.Ha itthon van, a heti 1 szabadnapján segit sokat, ha kell, fifázik,netezik, meccset néz, beszélgetunk, sétálunk, mikor mit.Néha napján meg elmegy bulizni.Megbízunk egymásban.Én is jártam sokat nélküle.Nem tudom miért olyan nagy baj az.Azért szegény dolgozik,ÉRTÜNK!!! nehogy már 3-4 havonta maradjon ki, meg ne lássa a barátait!


31 hetes km

2009. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!