Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikreknek jók ezek a nevek?

Ikreknek jók ezek a nevek?

Figyelt kérdés

2 lány lesz.

1.Emma

2.Erika

Páromnak is nekem is tetszik még az Elza, Etel, Léna.

Szerintetek?



2014. máj. 26. 17:15
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
52%
Nekem ezek közül egyik sem tetszik, de ha nektek igen, akkor rajta.
2014. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Külön jók, de együtt szerintem nem passzolnak. Én inkább Emma - Elza vagy Emma - Léna neveket adnám.
2014. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Nekem az Emma és Elza páros tetszik.
2014. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Most néztem bele az utónévkönybe, megtetszett nekünk a Panni-Fanni,a Nóra-Leonóra, Eszter-Sztella párositás.
2014. máj. 26. 17:25
 5/41 anonim ***** válasza:
Panni-Fanni nekem nagyon aranyos, ez tetszik a legjobban.
2014. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Panni-Fanni (szerencsétlenek, miért kell ennyire "összenöveszteni" őket?), Eszter-Sztella (ti tényleg UGYANAZT a nevet akarjátok a két gyereknek? Mert az Eszter és Sztella ugyanaz a név, csak máshoz honos. Mellesleg a Sztella, így elég... gáz).


Más: Emma-Elza az nekem is jobban tetszik.

2014. máj. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Most miért kell viccet csinálni a gyerekek nevéből? Lehet, hogy Te nagyon aranyosnak találod majd, ha ebéd előtt elkiáltod, hogy "Panni-Fanni, gyertek!", de felnőtt korukban már nem lesz olyan vicces, és addig is lehet, hogy fog nem kevés kellemetlenséget okozni nekik.


Kapjanak két különböző nevet, hogy megtanulják már a kezdetektől, hogy két különböző személy.

2014. máj. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Akkor úgy néz ki, hogy a nevük Panni-Fanni lesz.:))Még jöhetnek ötletek.
2014. máj. 26. 17:33
 9/41 A kérdező kommentje:
Bocs, akkor irtam az előző kommentet amikor még nem láttam az utcsó 2 választ.Akkor talán Léna-Emma lesz. de jöhet még!!
2014. máj. 26. 17:36
 10/41 anonim ***** válasza:
32%
Nekem is az Emma-Léna tetszik. Viszont a Panni és Fanni nevek hiába hasonlítanak egymásra, nekem akkor is két külön személyiséget tükröznek. Szerintem az sem rossz választás. :)
2014. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!