Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikreknek jók ezek a nevek?

Ikreknek jók ezek a nevek?

Figyelt kérdés

2 lány lesz.

1.Emma

2.Erika

Páromnak is nekem is tetszik még az Elza, Etel, Léna.

Szerintetek?



2014. máj. 26. 17:15
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Úristen!! te az alapján fogod elnevezni a gyerekeidet, hogy itt mit mondanak idegnek???
2014. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
bocs: idegenek
2014. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisgyerekeknek tényleg nagyon cuki a Panni-Fanni párosítás, de kamaszoknak, felnőtteknek már eléggé bugyuta, így én nem választanám ezt a párost semmiképp..


A fenti nevek közül abszolút az Emma-Léna párosra tenném le a voksomat, nekem személy szerint az Erika név nagyon nem tetszik, az Etel egyáltalán nem nőies, az Elza pedig csak simán nem jön be, furcsa a hangzása.


Ízlelgessétek a neveket, nézegessétek még az utónevek listáját, rengeteg szép női név létezik!

2014. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Miért, nekem tetszett amit irtak...
2014. máj. 26. 18:23
 15/41 anonim ***** válasza:

A Fanni szerintem felnőttnek is szép, bár határeset. A Panni már nem, nagyon kislányos név, én nem örülnék, ha ez lenne a nevem, így felnőttként.


Nekem is az Emma-Léna a legszebb párosítás, de a Fanni-Léna is szép, talán pont mert mindkét esetben eléggé különbözőek a nevek, épp most írtam egy másik kérdéshez, hogy nem szeretem, ha testvérek, ikrek nagyon hasonló nevet kapnak, hadd érezzék ők is két külön személynek magukat (merthogy azok lesznek). Eszter-Léna sem rossz.

2014. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Bocs az előző komit a 14-esnek irtam.
2014. máj. 26. 18:24
 17/41 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletesek
2014. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Esetleg Anna-Léna? Akkor lehetne Panninak becézni. Vagy Anna-Emma?
2014. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Több ikrek ismerősöm is van. Némelyik párnak hasonló neve van, amit ők egyáltalán nem díjaznak. Ki nem állhatják, ha nem külön személyiségként kezelik őket. Teljesen

meg tudom érteni. A döntés a tiéd.

2014. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

Kész, le van szögezve, a lányaim neve Emma és Léna!:)))

Na, hogy tetszik?Köszke a válaszokat!

2014. máj. 26. 18:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!