Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek az "ősanyák"...

Szerintetek ezek az "ősanyák" tényleg ennyire elfogultak, vagy otthon magukban azért elismerik, hogy nem tökéletes a gyerekük?

Figyelt kérdés
Mostanában folyton olyan anyukákba botlok, akik látszólag úgy érzik, hogy a ő gyerekük a világ leglegebbje, aki egyszerűen képtelen bármit is rosszul csinálni, és akkor is ehhez tartják magukat, ha a szemük előtt van a példa az ellenkezőjére. Tényleg elhiszik, amit mondanak?
2014. máj. 26. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Elhiszik. A szemem láttára csavarta!!! ki az egyik kisfiú a másik kezéből a játszón a játékot, és a kis agresszor anyja még büszke is volt, kijentette, hogy ilyen egy céltudatos, erős egyéniség!!!
2014. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem te fèlre èrted mit jelent az ösanya jelzö...
2014. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Nőként mondom az anyukák kb 80%a megbolondul miután szült,igaz nem ismerek ennyi nőt nyilván de tapasztalataim,mások tapasztalatai alapján beszélek,egyrészük elmebeteg anyatigrisként viselkedik,másik részük olyan,mint akikről írtál aztán van olyan részük is akik az ég világon mindent jobban tudnak de közben a saját gyereküket nem nevelik normális és csodálkoznak ha az a fejükre nő. Szerintem törődj bele,és ne foglalkozz ezekkel szerencsére,sok értelmes és normális ember van a világban még.
2014. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
mindjárt jönnek az ősanyák. 3..2..1...
2014. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Tudod mit? Inkább legyen olyan egy anya aki "túlértékeli" a gyerekét.A környezetemben sajnos arra is van több példa,amikor konkrétan hülyézik a gyereket,és lépten-nyomon tiporják az önbizalmát.Szerintem az sokkal,de sokkal rosszabb.
2014. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem utolsó, mindkettő ugyanannyira ártalmas.
2014. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%

Nekem ezek az anyák nem ősanyák, mert számomra azok az ősanyák akik totál ráfordulnak a gyerekre. Ezek szimplán buták- számomra. Azért dicsérni egy gyereket mert a játszón elvesz mástól egy játékot... na ez szimplán az anyuka sötétségét jelenti a számomra. :(


A túlzott dícséret is ártalmas- nekem unokatesóm ilyen, hogy végig úgy próbálta nevelni a lányát- rossz kapcsolat- apa hol volt-hol nem, hogy a kislánya a legeslegszebb, legeslegokosabb-ügyesebb a világon. MÉg az oviban csak csak ellavírozott, de az iskolában nagyon komoly tanulási gondjai vannak szegénynek- és iszonyúan pofára esett szegényke, hogy nem is olyan a világ, ahogy anya eddig állította. KOnkrétan nem beszélt majdnem másfél évig. Azóta sem sokat- igen-nemmel válaszolgat. Iskolában is csak a legszükségesebbet. Közben elváltak a szülők, az apjának új családja és gyerekei lettek. Szegény kiscsajsziért anyukája tényleg mindent megtesz, de szegény kislány olyan kis elveszett és kis szerencsétlenség lett. :(

2014. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Mindig is voltak ilyen anyák. 30 éves vagyok de gyerekkoromból is emlékszek ilyen szülőre, volt ilyen az osztálytársak közt. Csak talán ma már talán nyíltabban megosztják a véleményüket. Mondjuk a kedvencem, amikor holt ismeretlenek a gyerekorvosi rendelőben várakozásnál parádéztatják a gyereküket.
2014. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Na itt van az "ősanya"szó harmincadik értelmezése...
2014. máj. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igaza van az egyik vàlaszolónak, emlèkszem engem is mindig hülyèzett anyám az osztàlytàrsaom elött is, közbe verte a fejem.. Bezàrt a sötèt wc-be ahol pókok voltak, tudta mennyire félek tölük.. Na mindegy felnöttem ès tùltettem magam ezeken.. De a gyerekeimmel sose bànnèk így! Nem vittem tovàbb anyàm nevelèsi stílusàt.
2014. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!