Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első babás anyukák, akiknek...

Első babás anyukák, akiknek még pici a baba, hogy telik otthon egy napotokok?

Figyelt kérdés
Házimunkát hogy tudjátok megcsinálni,hogy van rá időtök?Segít nektek valaki?
2014. ápr. 20. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
3 hónapos a babám, amolyan többemberes fajta, szereti, ha folyamatosan vele foglalkozok, alig alszik napközben, a sétán kívül csak ölben vagy hintában és csak fél órát egyszerre, maximum kétszer egy nap. Igazi napirendünk nincs, csak néhány állandó program, délelőtt sétálunk, és délután jó esetben alszik a hintájában és ebben a fél órában házimunkázom, amennyit tudok, plusz kihasználom azokat az 5-10 perceket mikor eljátszik, a gyerek előtti időhöz képest nagyon felgyorsultam, szédületes sebességgel vasalok ki és rakok rendet, de főzni csak végszükségben szoktam, rendeljük a kaját kajafutártól. De ha rossz napja van a babának, akkkr eluralkodik a káosz rendesen.
2014. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is rendelem a kaját ebédfutártol. csak hétvégén fözök. igy jut idöm a gyerekre, egyéb dolgokra, sétára. kimozdulásra. mert kell az is, amugy "bekattannék". hát nem jut ugy idö mindenre, mint elötte, mikor nem volt gyerek.
2014. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!