Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Róbert Károlyban szült/szülő...

Róbert Károlyban szült/szülő anyukáktól kérdeznék?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy a két ágyas szobába bemehetnek-e a látogatók. Szeretnék nem egyedül lenni szülés után, de azt sem szeretném, ha átjáró ház lenne.


Azt is szeretném tudni, hogy ugyan ez egy magánklinika, mindennek meg van az ára, de ezen felül adtatok/adtok a dokinak és a szülésznőnek pénzt?


2014. máj. 27. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én még korabban olyasmit olvastam a homlnlapjukon, hogy pont azért, mivel Mindennek megvan az ara, tilos elfogadniuk hálapénzt az orvosoknak, apoloknak... Nekem ez szimpatikus, mert szabályok vonatkoznak arra, mit kapsz es mennyiért.

Ha valakinek van szemelyes tapasztalata, az engem is erdekelne!

2014. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is olvastam, de ahol előzőleg szültem, ott is voltak szabályok, amiket mindenki ott rúgott fel, ahol tudott. Kerekedne a szemem, ha pluszban adni "kellene" pénzt, de érdekelne a tapasztalat.
2014. máj. 27. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!