Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Illene megköszönni nem?

Illene megköszönni nem?

Figyelt kérdés

Kölcsön adtam egy pár dolgot egy ismerösömnek de még azt se mondta fakutya mikor vissza adta (légzésfigyelő, sterilizálo.stb stb

legalább ha nem is nekem köszönte volna meg akkor a gyerekeimnek vesz egy kilo almát és igy köszöni meg. ez sértő és szarul estett. engem ugy tanitottak anno hogy minimum meg kell köszönni a dolgot ha egyszer kölcsönadnak dolgokat


2014. máj. 28. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
őt minősíti
2014. máj. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Illene!!!

De ne várj köszönetet. Ő ennyire "jólnevelt." Te is kérj kölcsön tőle valamit(még ha nem is kell), aztán amikor visszaadod, többször is köszönd meg, hátha így megtanulja. Mondd el neki, hogy mennyire jól jött a segítsége, hálás vagy ezért. Így könnyeben tanul, mintha egyéb megjegyzésekkel illetnéd.

2014. máj. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi is adtunk kölcsön pár dolgot, amit aztán vissza kellett kunyiznom, mert az illető magától vissza sem adta volna. S mikor nagy nehezen végre visszahozta a dolgokat, semmit sem mondott.

Sajnos van ilyen. :(

2014. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Örülj, hogy te visszakaptad. Én sajnos nagyon megjártam, odaadtam egy nagy doboz új és alig használt kisruhát 56-86 méretig, mindennel. Visszakaptam egy csomó elhasznált kinyúlt nem saját ruhát 68-74-es méretben. És még én köszönjem meg, mert belerakta az övéit. Igen, csak azt felejtette el mondani, hogy az enyém helyett. A sírógörcs kerülgetett amikor megláttam.
2014. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Illeni illene, de lehet, hogy csak elfelejtette. Vagy volt akkoriban valami problémája, ami elterelte a figyelmét. Ha ennyire zavar, beszéld meg vele, annak nem sok értelmét látom, hogy idegeneknek "panaszolod be" az interneten.
2014. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!