Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Illene elmondanom a férjemnek,...

Illene elmondanom a férjemnek, hogy babát várok, vagy legyen karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 17:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%
Tervezett baba? Ha igen, akkor várd meg a Karácsonyt, felejthetetlen ajándék lesz. Ha csak úgy "becsúszott", akkor mondd el neki mihamarabb.
2013. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Hát igazából egyik sem. Több gyereket is szeretnénk és nem is halogattuk, de nem is volt tervben. Tehát úgy voltunk vele, hogy majd megfogannak, amikor szeretnének.


De örülni fog, ez biztos. :)

2013. dec. 19. 17:10
 3/33 anonim ***** válasza:
16%
Nem az a fontos, hogy illene-e vagy sem, hanem az, hogy minden jó kapcsolat alapja az őszinteség. Kivel akarod megosztani, ha nem vele? Valahogy nálunk nem volt kérdés, hogy nem titkolózom a férjem előtt. Azonnal megmondtam, hogy terhes vagyok, amint számomra kiderült. 5 nap ide vagy oda nem számít annyit, hogy ezt az alapvető bizalmat feláldozzam egy színpadias karácsonyi bejelentésért cserébe.
2013. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
73%
Én megvárnám a karácsonyt, meglepinek.
2013. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
59%
Én karácsonyi ajándéknak szánnám, ha tutira biztos, hogy szeretne gyereket. Egy pár bébi cipőt becsomagolnék neki a fa alá:)
2013. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
77%

élete legjobb karácsonyi ajándéka lesz,ha megvárod:-))

én is egy babacipőt/babazoknit csomagolnék be ajándékként,és figyelném a reakcióját,amikor leesik neki a dolog,hogy akkor most jön a baba.

2013. dec. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
41%
Én azonnal megmondtam a férjemnek. Eszembe nem jutott titkolni, pedig nekünk is december közepén derült ki.
2013. dec. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%
Én nem birnám eltitkolni de mondjuk én nem is ebben a helyzetben leszek mint te ha végre sikerül, nem is tudnám eltitkolni elöle, mivel valószinüleg segitség kell hozzá.
2013. dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
78%
Én elmondanám.
2013. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám titkolni,amúgy 19.e van már majdnem Karácsony így is ajándék lesz.
2013. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!