Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, már nektek se megy...

Anyukák, már nektek se megy el a teszveszen/vaterán az 1Ft-os aukcióitok jól?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Én abszolút leszoktam a teszvesz/vatera oldalakról.

Az OLX-re teszem fel a megunt, de még nagyon szép játékainkat és elkelnek normális áron- mindenki jól jár.

2014. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1ft-ozni ott nem lehet?
2014. máj. 28. 10:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem mennek el. Eladóként már nem is teszek fel olyasmit 1 Ft-ért amiért szeretnék pénzt kapni.

Vásárlóként viszont azt utálom legjobban, mikor 1 Ft-ról indul vmi, közben meg van minimálár...

2014. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most, hogy 0ft a feltöltési díj, próbálkozásképp felrakom vaterára is a felesleges dolgokat, de nem 1ft-ért indítom, inkább jófogásra vagy olx-re, aztán ha kell valakinek az általam kínált áron, akkor vihetik, de ingyen/potom pénzért nem szeretnék megválni azoktól a dolgoktól, amit elég borsos áron vettünk mi is. A magas posta költség is közre játszik, hogy már nem vásárolnak annyit vateráról az anyukák, inkább bemennek egy turiba és sokszor szebb holmikat is ki lehet fogni.
2014. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A Vatera nagyon nagyon haldoklik, az üzemeltetők sok mindent eltoltak az idők folyamán amit az emberek nem nyeltek be, inkább elszállingóztak.
2014. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi is csalódtunk a vaterában,többet biztos nem teszek fel semmit,inkább a többin hirdetek már
2014. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én magamból indulok ki, már 300ft-ért sem érdemes a vaterán venni akár egy bodyt sem mert a postája 500ft. Vagyis 800ft egy body, ennyiért újat kapok a Tescoban. Én nagyon sajnálom hogy így alakult a posta mert amúgy nagyon szép holmikat lehet találni a vaterán.

Ebből adódóan nem csoda hogy nem tudjuk eladni a kinőtt holmikat, kevesen veszik már meg.

2014. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én fix áron teszem fel a ruhákat, és csomagban. Így egy postaköltséggel több ruha megy el. Igaz, nem keresek rajta semmit, de azért jobb mintha a padláson rohadna el, vagy odaadnám egy állítólag jótékony szervezetnek aki aztán pénzért kiárúsítja turkálóban.

2014. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!