Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek a lány nevek tetszenek?

Ezek a lány nevek tetszenek?

Figyelt kérdés
Olyan nevek tetszenek amik drágakőről,gyümölcsről,virágról,fűszerből lettek? Pl.:Berill,Rubina,Gyémánt,Ametiszt,Platina,Amarillisz,Borostyán,Kamilla,Jácinta,Ánizs,Áfonya, Fahéj,Majoranna,Borsika,Bodza,Málna,Eperke stb.
2014. máj. 29. 12:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Van, amelyik tetszik, de a többsége nem.

Ezek közül tetszik: Amarillisz, Kamilla, Bodza.

Nem soroltad fel, de szerintem szép nevek még: Ibolya, Imola, Hanga.

2014. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Egyszerűen imádom ezeket a neveket, de tényleg. Ez a kategória a gyengém. :D


Gyémánt, Ametiszt, Ánizs, Áfonya, Málna a legjobban, de nekem a Szeder, Cseresznye, Boróka, Menta is nagyon tetszik mint név. Az Eperke az egyedüli, ami nem, az valamiért idegesít, meg van még pár, ami hangzásra nem jön be, például a Borostyán, Bodza. Nekem is ilyesmi nevem van, bár picit más kategória, én nagyon szeretem. :))

2014. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem tetszenek az ilyesfajta nevek.

De a felsoroltak közül az Amarillisz tetszik nagyon. Ismerek egy kislányt, akit így hívnak, neki nagyon passzol a vezetéknevéhez is.


Még esetleg a Kamillát választanám ki, de nem adnám a lányomnak. Számomra az egy gyógynövény.

2014. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ametiszt,Kamilla,Jázmin,Nárcisz nem idegenek és szerintem szépek is, a Jácinta nem tetszik de kitűnik a maradékból de a többi inkább kutya vagy ló név.
2014. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Rubina :) Öcsém kapta volna, ha lánynak születik.
2014. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Kamillával és a Berillel nincs bajom, egyébként szerintem borzalmasak. :/ Még ebből a körből az Alma tetszik, esetleg Virág, Ibolya, Rose (csak külföldön), Lavender szintén.
2014. júl. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!