Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hava lehet elmenni nyaralni...

Hava lehet elmenni nyaralni egy 9 honapos babaval?

Figyelt kérdés
Eleg nehezen alszik el a lanyom idegen kornyezetbe, tapasztalatokra lennek kivancsi. Erdemes egyaltalan elmenni?

2014. máj. 30. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kello korultekintessel barhova. Csak mindenre fel kell keszulni. (Gondolok itt csipestol a lazon at a barmire) szoval gyogyszereket vigyetek. Jatekokat. Amivel lefoglalod ut kozben vagy amikor epp nem setaltok v strandoltok.

strand: naptej, sapi (kulteri strand)

Szerintem viheted. Mi mentunk es megyunk is pici koruk ota mindenhova. Pl tolunk szeged 3ora. Es a kislanyom 3hetes volt mikor lementunk.

csak sok cucc kell nekik. Tenyleg mindenre fel krll keszulni es ugy jo lesz;)

Ha hotelbe mentek hsrj uranna pl vannak kifejezetten bababarat/gyerekbarat szallasok.:)

2014. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bárhova elmehettek vele, nem olyan pici már.

Ha idegen helyen nehezen alszik el akkor meg mindegy hogy hova mentek, minden idegen neki. Ha az alvása miatt félsz akkor vagy nem mentek sehova vagy bevállalod hátha szerencsétek lesz.

Kisfiam végre egyedül alszik el, 14 hónapos, külföldre megyünk nyaralni, nem örülök mert félek hogy ott nem fog tudni aludni. Mindegy, sok választásom nincs, a nyaralást a szülők fizetik, nagy családi nyaralás lesz, nem mondhatom le.

2014. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Személyes tapasztalataim:

Az első közös nyaralásunkkkor a lányom 8 hónapos volt, nyáron belföldre egy hétre mentünk nyaralni strandos helyre.

Igyekeztünk a napirendjéhez alkalmazkodva szervezni a programokat. Vittünk neki utazóágyat a szálláshelyre, a strandot úgy időzítettük, hogy délelőtt sétáltunk oda, amikor neki a délelőtti alvásidő volt, így elaludt a babakocsiban mire megérkeztünk. A strandon volt babáknak megfelelő medence is, játszótér is, bébiételt vittünk magunkkal, hamar elfáradt, és ebéd után amikor már láttam, hogy álmos, babakocsiba be, és elaltattam egy csendes árnyékos helyen, mindig nagyot aludt. Utána megint pancsi, majd este séta a városban, mindig volt látnivaló, program bőven. Ezért este is könnyebben elaludt mint vártam, szoptatás után rögtön, csak az első este volt neccesebb, akkor felvolt vagy 11-ig, pörgött, de utána már nem. Mindez Hajdúszoboszlón volt, nekünk bevált, a gyerekeink azóta nagyobbak, de voltunk velük ott már többször is. Ilyen picivel különösen az élményfürdő nagyon szuper, kicsit drága, de megéri, külön szint a babáknak, szoptatószoba meg minden.

Szerintem bátran menjetek bárhova, csak meg kell szervezni jól az utat, mindent vinni amire a picinek szüksége lehet, és maximálisan alkalmazkodni az ő napirendjéhez, akkor ő is jól érzi magát.

2014. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsóhoz csatlakozva. Ha a szokásos napirendet megpróbálod tartani, akkor nagy baj nem lehet. Az alvósállatok, pléd, szokásos dolgok ilyenkor nagy segítség.
2014. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!