Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kincső, Alexandra vagy Leila?

Kincső, Alexandra vagy Leila?

Figyelt kérdés
Melyik a legszebb?

2014. máj. 30. 16:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Negyedik nincs...?


A Kincső és az Alexandra szörnyű szerintem, a Leila meg szimplán egy a szokásos, külföldieskedő nevek közül. De ha a háromból kell választani, akkor az a legjobb.

2014. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A vezetéknevünk Keves.
2014. máj. 30. 16:36
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Alexandra
2014. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

A Keveshez az Alexandra illik betűforma szerint. De amúgy nem tetszik, mint név.

A Leila egy lépésre van a Klarisszától meg a hasonló intellektuális nevektől. Tehát ez sem jön be.

Úgyhogy,ha az életem múlna rajta a Kincsőt választanám,de nem a Keves vezetéknévhez :)annyira nem szeretem az alliteráló neveket.

2014. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem a három név közül a Leila tetszik a legjobban, de a vezetéknevet figyelembe véve én a Kincsőt választanám.
2014. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%
Leila, az szép név. Az Alexandra unalmas, a Kincső taszít.
2014. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Keves Kincső, alliterál, de szerintem nem szépen.


Keves mellé lehet, hogy az Alexandrát tenném ezek közül.

2014. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%
Anyukám a Kincső nevet szerette volna nekem adni, de Apu kijelentette,hogy ha fiú lesz,akkor is Eszter lesz! :) a lényeg, hogy szerintem kedves név a Kincső és nekem meg pont hogy tetszik a vezetéknévetekkel párosítva! Keves Kincső, jaj de szép! Az Alexandra nem tetszik, a Leila sem annyira, meg nekem túl külföldies,(bár az én lányom is Szonja) és nem is passzol a Keveshez szerintem. Majd írd meg,kérlek, hogy mire jutottatok, kíváncsi vagyok! Kellemes babababavárást! :)
2014. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
És a Dorka?Nagyon tetszik nekünk...
2014. máj. 30. 17:12
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Alexandra
2014. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!