Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy gondoljátok hogy a megfele...

Úgy gondoljátok hogy a megfelelő férfinak szültetek gyereket? Őszintén!

Figyelt kérdés

Ha igen miért,ha nem miért nem?

Ha nem,akkor ha tehetnéd elválnál?


2009. dec. 31. 12:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Igen...mert a gyerekeim csodálatosak és ehhez pont az apjuk kellett.

A válás v. nem válás az más kérdés, mint az, hogy a megfelelő férfinak szültünk-e gyereket. A kettő nem függ össz.

2009. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát szerintem összefügg...mert ha a nő rájön hogy nem a megfelelő férfinak szült(tegyük fel,nem foglalkozik velük,nem segít,sokat nincs otthon,a gyermek megszületése óta),akkor felmerül a válás gondolata,ha nem tudják megbeszélni.
2009. dec. 31. 12:17
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem sem függ össze :)

Amúgy én is úgy érzem, hogy a megfelelő, egyedül legeslegalkalmasabb pasi lett a lányom apukája. Nem cserélném el senkiért. Nagyon jó Apa és a kislány is imádja. Nem mondom, hogy nem lenne mit javulnia, de olyan nekem sem ártana.

2009. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
igen! és közben áldom az eszem, hogy az első férjemnek nem szültem anno
2009. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%
Aki nem fogadja el az apát és azon gondolkodik, hogy miért is ennek az embernek szült, amikor már ott van a gyerek, az nem fogadja el a gyereket sem.
2009. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
60%

én már ránézésre tudom, hogy egy bizonyos pasi, jó lesz-e apának, vagy társnak. (ne értsétek félre, én nem látásból ítélek, csak én ismerem a fajtájukat, és még evvel kapcsolatban sosem tévedtem)

én imádom a férjemet, és a gyerekeimet. számomra ez egy álomcsalád:)

én sosem válnék el a férjemtől, nagyon szeretem, és tényleg ő az igazi a számomra:)

2009. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha jól belegondolok nem csinálnám vissza :))))

Szeretem a férjem, ő pedig szereti a lányunkat és azt hiszem ez a legfontosabb!!!! Nálunk is lenne min javítani, dehát csak férfiból vannak ezek az apák :)

2009. dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

IGEN :) nagyon jo apa, szeret minket, én is szeretem. nem tudnám elképzelni hogy lehetne másképp.

egyébként nagyon álldom az eszem én is h az első férjemnek nem szültem gyereket, nem lenénk boldogok, mint ahogy ketten sem voltunk azok. DE már már boldog családom van más pasival :):):)


egyébként szeritnem sem függ össze a kérdés h szülnék e gyereket vagy nem és h elválnék e.

2009. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
akkor csak én gondolom úgy hogy összefügg:)))
2009. dec. 31. 12:45
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

IGEN :)

Nagyon szeretem a férjemet, ő is engem, le is csaptunk egymásra, fél év után összeházasodtunk, egyből jött is a baba (nászéjszakás :) ), aki már 13 hónapos. Nagyon jó apa, nagyon jó férj, semmi okom a panaszra, nagyon boldog család vagyunk. Mindenkinek ilyet kívánok :)

2009. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!