Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Születendő keresztlányomnak...

Születendő keresztlányomnak óriás maci vásárlása? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az iker tesómnak augusztusba fog megszületni a kislánya, én a keresztanyukája leszek. És arra gondoltam, hogy vennék neki 200cm-es óriás barna macit. Nagy a házuk tehát nem okozna gondot az órás plüss. Ti megvennétek?

Megy mindenkinek a zöld kéz! :)


2014. jún. 1. 11:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
en nem vennem meg.legalabbis en nem orultem volna neki.inkabb vegyel olyat amit majd tudnak hasznalni.pl pihenoszek vagy valami
2014. jún. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Embernél nagyobb maci? Mit tud azzal kezdeni? Ez nem játék, hanem kirakati dísz.
2014. jún. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Semmi értelme. Játszani ne tud vele a gyerek, haszna nincs. En nem örülnék neki, ha valaki egy ekkora darab porfogot venne a gyerekemnek. Higy tudna isztan tartani?
2014. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Én imádtam volna, ha ilyet kapunk...
2014. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én kisebbet vennék, amit ölelgetni lehet és könnyen tisztítani. Vagy tényleg olyan dolgot ami hasznos. Kislányoknak nálunk szokás aranyfülbevalót venni keresztelőre.
2014. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
Ha tudnám, hogy lesz neki hely a házban, akkor megvenném :)
2014. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Annyi pénzért valami értelmeset is lehetne venni,
2014. jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekünk eleve volt egy hatalmas macink, lányunk születése előttről. Párom lőtte egy vásáron. Az a maci egy kábé 5-6 éves gyerek méretével egyenlő. Újszülött korától a gyereké a maci. Sokat bunyóztak baba korában, mikor már tudott mászni, cibálta állandóan.:D Szegény maci aztán háttérbe szorult, ma már csak a sarokban ül:D 4 éves a lányom.
2014. jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy mindent megvettek már neki, még olyat is amit nem fognak használni. Azért gondoltam a nagy macira, mert még én is felnőtt fejjel örülnék neki. Hely az lenne mert a kislánynak külön játszó szoba van kialakítva, ahol majd játszani fog, tehát ott simán elférne. De még akkor gondolkozom rajta. Ment a zöld kéz! :)
2014. jún. 1. 11:26
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi is kaptunk óriás Micimackót. Megmondom őszintén, hogy a 70 m2-s lakásban csak kerülgetjük.

Egyik gyerek sem keresi a "társaságát" a macinak, a sarokban gubbaszt mióta megvan.

2014. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!