Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyakorlott bababörzén árulók!...

Gyakorlott bababörzén árulók! Most megyek először börzére árulni, tudnátok néhány tanácsot adni a jó eladás érdekében?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Méret és tipus szerint hajtogasd össze a ruhákat. Ha sok a ruha, vagy kicsi az asztal, akkor az egy fajta mehet egy kupacba, kisebb felülre lefelé nagyobb. Legjobb, ha beárazod előre, azt jobban szeretik. Az asztalod mindig rendben legyen és igényesen, jól átláthatóan. Ennyi, amire jó ha figyelsz :)
2014. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


bocsánat az offért, én is kérdeznék, ha szabad.

Én is gondolkodom azon, hogy kimenjek-e.

Nekünk sok szép és jó minőségű játékunk van (0-4 évig, a kisfiam már ovis).

Érdemes ezekkel is kimenni?


Ilyenekre gondolok pl. hogy babakorban mozgásérzékelős éneklő csörgő vagy Lamaze karikatorony, több Fisher Price játék (pl. daloló mesekönyv, brümm-brümm kisautók, mókakockák, mókagolyók, tanuló fényképezőgép), Vtech játékok (pl. daloló mesekönyv, tanuló maci, tanuló szerszámosláda, interaktív golyópálya stb.), megablocks kockacsomagok jó sok, fogantyús puzzle, formaberakó, babazongora, illetve pár kisbabás dolog is, mint AVENT bébiételmelegítő, cumisüvegekek, kézi mellszívó, fürdetőkarika stb.


Lenne ilyenre kereslet? A játékok szép, normális, tiszta állapotúak, soknak a kezelésije is megvan, a mellszívó dobozban, eredeti csomagolt tejgyűjtőzsákkal stb.


bevallom, 1 Ft-ért nem szeretném kitenni valami aukciós oldalra- de persze meggazdagodni sem ebből szeretnénk, de az eredeti új árának a 30%-át pl. megérik a teljesen újszerű szép játékok? Vagy érdemes egyáltalán?


Köszi, engem is érdekelnek a válaszok

2014. jún. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, harmad áron elviszik a játékokat, baba kellékeket.

Én minden hónapban kimegyek, s eladom ami nem kell. 10.000 minimum árulok, de van hogy 30-at.

Pl. Most ott vettem a kicsinek Etetőszéket 5000-ért, s adtam el a nagy lány távirányítós motorját ponyval 2500-ért.

Vettem Fifi teáskanna házat 4000-ért.

Ruhákat 100-1500 között adom.

Én szeretek kimenni, itt nem kell fényképezni, csomagolni, postázni...

2014. jún. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Daloló mesekönyvet 1500-ért, mókakockákat 1500-ért, Fp kutyát 3000-ért vettem börzén.

Lamaze játékokat 1000-ért.

2014. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Sokan visznek ki játékokat is. Ha jó árban van, szép állapotú, akkor kelendő is.
2014. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy én sem a kérdésre válaszolok, de milyen bababörzére érdemes kimenni. Nem eladni, hanem vásárolni szeretnék. Ja és Pesten lakom!
2014. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok ismét (a játékos)- tényleg nem voltam még sosem börzén vásárlóként sem.


Egyébként valami aukciós oldalra felrakni játékokat már nem éri meg szerintetek? (nem 1 Ft-ra gondoltam, hanem valamilyen korrekt árra) Ebben sem vagyok járatos- csak már nem férünk el a rengeteg játéktól- van, amit bevittem az oviba, egy családsegítőbe stb. de van amit eladnék és vennék belőle aktuális életkornak megfelelő játékot.


Bevallom őszintén engem elriaszt egy kicsit a tömeg (de tényleg csak a honlapra kitett képet láttam)- illetve tényleg 1 négyzetméteres kis asztal van? Arra nagyjából elfér 1 golyópálya, 2-3 beszélő tanulóállat, pár apróság... ennyiért meg kár kimenni, főleg, hogy 4-10 eFt egy asztal.

Vagy a többi játékot, ami nem fér fel az asztalra azt hol tárolják az eladni vágyók?

Ki kell rohangálni a parkolóba érte? - ahogy elnéztem a tervrajzot, az nagyon messze van ehhez...

Bocsánat a bugyuta kérdésekért.

2014. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak mint vásárló tudok hozzászólni.Én pl. akinél nincs beárazva a ruha ,én onnan nem is vásárolok,mert nem szeretek annyit kérdezősködni,minden darabnál megkérdezni,hogy ez mennyi,és az mennyi. Ha méretenként nem is válogatod ki,mindenképp jó ha külön vannak a pólók,nadrágok stb,így könnyen megtalálom,amit valójában keresek,nem kell turkálnom...és tényleg ha szépen össze vannak hajtva tényleg vonzóbb,mintha egy kupacban lenne minden darab.
2014. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neten nem érdemes hirdetni, mert 1000 Ft a posta, s akkor már nem éri meg használtan megvenni.
2014. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!