Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt más is, akivel nem...

Van itt más is, akivel nem foglalkozik a párja?

Figyelt kérdés

Szülés előtt sem volt az a szeretgetős fajta, de mióta megszületett a kislányunk(1 éve), azóta egyáltalán szeretget, semmi...

Nem tudom, meddig lehet ezt bírni, hogy semennyi szetetetet nem kapok tőle...

Mondtam is már neki, hogy ez nekem nem jó, de semmi változás.


2014. jún. 8. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran megesik ez a pároknál, hogy gyerekszületés után kicsit eltávolodnak egymástól. Módot kell rá találni és szorgalmazni, hogy a párok újra visszataláljanak a másikhoz. Közös programok kettesben, kis romantika, stb. Amúgy ha a te párod egyébként sem volt az a szeretgetős fajta, akkor most ne csodálkozz, ha gyerek után meg egyáltalán nem.

Tessék kettesben lenni és felpezsdíteni azt a kapcsolatot és akkor lesz szeretgetés is!:)

2014. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Hát velem sem nagyon.Viszont alig tűnik fel.Mert 3 gyerek van mindkettőnknek munkája neki még maszek is.Háztartás,szülői értekezletek,egyéb gyerekprogramok.Kimerültek vagyunk nem nagyon jut időnk egymásra.Nincs őket kire bízni hogy kettesben legyünk
2014. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te mennyit szeretgeted? Érdekelnek az ő problémái, óhajai is ? Vagy csak a kislánnyal törődsz?
2014. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
engem evek ota nem szeretget a parom hamarabb mond ram roszaakat durva szavakat minthogy megoleljen idejet se tudom pl mikor csokolt meg:(
2014. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én szívből sajnálom, azokat, akiket már nem szeretget a férje. Az enyémet is figyelmeztetni kell néha, hogy törődésre vágyom, de szerencsére vele lehet beszélni és fontos neki, hogy elégedett legyek. Akkoriban mikor nem figyeltem eléggé oda magamra és nem jártam el sehova itthonról, akkor nem jelentettem neki kihívást. Na akkor nagyon rossz volt a kapcsolatunk vagyis nem rossz, csak szeretgetés hiányos. Aztán a kezembe került Sherry Argow: Miért a rossz lányokat szeretik a férfiak című könyv. Elolvasása után rájöttem, hogy én tipikus jó lány, rendes feleség vagyok. Na a könyv az ötleteivel (életből szedett példákkal) segített újra a férjem számára érdekes nővé válnom, így most már minden a legnagyobb rendben. Néha mikor laposodik a kapcsolat, bele-bele olvasok a könyvbe és újra ráébredek, hogy miket csinálok rosszul, és MINDIG hatásos!!! Ajánlom neked, és minden nőnek, aki túl rendes és a férje már nem lát benne kihívást!!!
2014. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, van. Velem sem foglalkozik, pedig én mindig utalok rá, hogy milyen jó lenne csak egy hétvége kettesben. De semmi. 3 gyerekünk van. Őket nagyon szereti, nagyon gyerekbarát. Néha úgy érzem magam, mint aki csak arra kellett, hogy 3 gyereket szüljön.
2014. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 es vagyok nalunk is 3 om gyerek van!
2014. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!