Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zokni nélkül gáz nőgyógyászhoz...

Zokni nélkül gáz nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam ilyen melegben és szandiban mennék, de akkor zokni nélkül kéne felfeküdnöm, ez nem túl béna? Bocsi a hülye kérdésért... :P
2014. jún. 11. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én azt gondolom, az lenne furább, ha úgy feküdnél a vizsgálóasztalon, hogy alul nincs rajtad semmi, csak a zokni. Ilyen hőségben tuti nem vennék semmit a lábamra a szandálon kívül.
2014. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz :-) Valószínűleg a nőgyógyász látott már cifrább dolgokat is :-D
2014. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. jún. 11. 15:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap mentem nyári papucsban nodokimhoz. Előtte letöröltem a lábam es talpam egy nedves törlőkendővel, igy teljesen tiszta volt es egyaltalan nem volt ciki es kellemetlen.
2014. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Én ugyanígy voltam ezzel a kérdéssel szombaton :D Vittem magammal egy zoknit a táskában, de mivel lehajolni is alig tudok már nem babráltam a zoknival :D A dokit nem zavarta, na meg szülni sem zokniban kell :)
2014. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Sok helyen le sem kell venni a szandit. Esetleg kérdezz rá, hogy maradhat-e. Az első nőgyógyászati rendelőben, ahol voltam, nem kellett levenni.

Egyébként én is pont ezen gondolkodtam. Szerintem én is viszek egy pár zoknit, talán sikerül felhúznom. :)

37 hkm

2014. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
én mindig vissza veszem a lábbelit. nem büdi a lábam,de zavar,h. megizzadt,illetve előtte órákig cipőben/szandiban rohadt ebben a melegben. ráadásul ha szandál van rajtam,megül a lábamon az utca pora,tehát még koszos is,mintha retkes lennék mindig. így én mindig vissza veszem a cipőmet,szandimat.
2014. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
En pont az utca por miatt irtam, hogy mielott Bemegyek vagy a kocsiban, vagy a wcben nedves torlovel megtorlom a lába.
2014. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amit vizsgál annak sem rózsaillata van, főleg 30 fokban, így nem hiszem, hogy pont az érdekelné, hogy zokni van-e rajtad vagy sem, hozzáteszem soha nem vittem ezért külön zoknit, épp ami rajtam volt, abban voltam.
2014. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Eleg hulye kerdes, valoban:) Szerintem senkit nem erdekel, az orvost sem, hogy zokniban vagy mezitlab fekszel oda, lenyeg, hogy bugyi ne legyen rajtad:)

Komolyra forditva a szot, en voltam mezitlab is, autoval jarok, nem poros koszos a labam, nem is gondoltam erre.

2014. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!