Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, milyen hobbitok van?...

Anyukák, milyen hobbitok van? Kreatív dolgok, mint éneklés, főzés, fotózás, tánc, sport akármi?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 22:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Tudom, le leszek pontozva de nekem a szolárium..
2014. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Imádok kirakózni, bár már rég nem volt erre időm, de most vettem magamnak egy 1000 db-os kirakót. Sport terén az aerobikot imádom, de ez sajnos megszűnt a környékünkön, így konditerembe járok heti 2-4 alkalommal.
2014. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Éneklés, minden mennyiségben. Kutyázás.

Ruhavásárlás.

2014. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy írtatok!

első: igaz nem kreatív, de hobbi azért lehet a szoli is :D

2014. jún. 11. 22:55
 5/18 anonim válasza:
100%

Hát nekem a fotózás. Imádok fotózni.:) Sportolok...rendszeresen eljárok futni meg zumbázni.:)

23 éves anyuka.

2014. jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen napom van. Nagyon szeretek sütni-főzni, de igazi élményt csak az olyan kaja ad, ami különleges.


Kirándulás megtervezése, olyan programok találása, amiben a gyerekek és mi is örömünket leljük. Ilyen téren munkát is vállalnék, annyira szeretek szervezkedni, maga a kirándulás pedig nagyon feltölt.


Ezen felül papírfonással próbálkozom. Ennek kapcsán nagyon sok öteltem van már, csak épp időm nincs a gyerekektől.

Ami még talán hobbi az adás-vétel. Sok mindent adok-veszek a neten. Ezt is szeretem csinálni, különösen amikor nagyon olcsón jutok jó dologhoz.

2014. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Fotózás, sütés
2014. jún. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Sport!

Minden nap vagy futok, vagy úszok, vagy tekerek!

2014. jún. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Főzés, bár ettől függetlenül nem mindig van kedvem főzni. Új recepteket is szeretek kitalálni, vagy kipróbálni és sütni is imádok.


Kézműves dolgok. Babaházat készítettem a lányomnak, adventi kalendáriumot fából stb...


Crossfit. Ez az, ami igazán kikapcsol. Imádom. Heti három alkalom és ki vagyok cserélve.

2014. jún. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy sok itt a kreatív anyuka, nekem is van pár nagyon kedves időtöltésem: fotózás, sport, és főzni is nagyon szeretek, de ez csak úgy kapcsol ki, ha egyedül vagyok, van időm, improvizálhatok. Baba mellett inkább csak kötelesség a főzés egyelőre.
2014. jún. 12. 07:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!