Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9 év családi fénykép- és...

9 év családi fénykép- és videóanyagát vágom össze ajándékba, milyen zenét ajánlotok, amiben nincs szöveg?

Figyelt kérdés
A 9 év alatt 3 gyerek született, egyéb családi fotókat is teszek bele, és valami szép, hosszú zenét szeretnék. Nem pattogósat, de nem is bőgőset, csak legyen megható. :) Bármilyen stílus jöhet, majd választok. :)
2014. jún. 16. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is most effélét szeretnék, de még nem tudom, hogy melyik alkalomra. Novemberben leszünk 10 évesek, de júliusban lesz az első házassági évfordulónk, viszont karácsony tájékára várjuk második gyermekünket...így szerintem születése után fogom én elkészíteni, hogy már a pici is benne legyen, de már én is agyalok, hogy milyen zene legyen:D

Valami családi aranyos zene kéne, de még tippem sincs. Olyan kéne, ami nem túl nyálas, mert párom nem nagyon szereti azokat. Egy ilyen videót egyszer már összeválogattam a kislányunkból, nagyon nagy sikere lett:D

2014. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amelie csodálatos életének a zenéje, Piano guys számai (youtube). Mondjuk maguk a számok normál hosszúságúak.
2014. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Jaj, tényleg, az Amelie, az szuper lesz, végignézem a filmzenéket.

Én is a tízéves házassági évfordulóra tervezem, de még sok munka lesz vele, felturbózom a képeket, mert kis ócska gépekkel lettek készítve. :)

2014. jún. 16. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Alan Silvestri Forrest Gump Theme
2014. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Wow! :O Köszönöm!
2014. jún. 16. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!