Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felnőttek! Engednétek ezt a...

Felnőttek! Engednétek ezt a 14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Azt hogy 9,5 cm magassarkúja legen? Néha felvenni.

[link]

Ilyesmi a sarka.

Ha igen miért engednétek és ha nem akkor miért nem?

A válaszokat előre is köszönöm :)


2014. jún. 18. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, nyáriszünetben, hétvégén felveheti, suliba nem :)
2014. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Suliba nem hiszem, esetleg hosszu nadrághoz, de p..csa szoknyához ( a szoknyát sem!!!) nem!!!
2014. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez még nem vészes.
2014. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amikor 15 éves voltam (most egy kerek 10-essel vagyok öregebb) mindenképp akartam venni egy magassarkú szandált (7-8 cm-es sarokkal.) Meg voltam érte zavarodva.Anyu meg is vette nekem,azzal a kikötéssel,hogy csak néha hordom. Na,amikor először felvettem,akkor egy parkba mentem a barátnőimmel. 10 perc után már nagyon fájt a lábam,de be nem vallottam volna,még vagy 3 órát rajtam volt a szandál,mire hazaértem azt hittem a Himaláját másztam meg.Pedig előtte röhögtem azokon,akik azt mondták,hogy nem fogok benne bírni menni.Arról nem is beszélve,hogy olyan érzésem volt,hogy mindenki engem néz a magassarkúban.

Én vagy megpróbálnék kompromisszumot kötni a lányommal (egyelőre még a pocakomban van),hogy keressünk egy kisebb sarkút,vagy egy telitalpút elsőre,ha mindenképp ilyet szeretne megvenném neki,úgyis csak saját maga tapasztalja meg mi a jó vagy épp nem jó neki.

2014. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Julie S ***** válasza:
Neha nyugodtan hordhatna, ha bir benne menni. :) En is hordtam 14 evesen magassarkut. Igaz, en nem tusarkut. Nem egy egeszseges dolog amugy, de szep a lanyokon/nokon.
2014. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem,mert nevetségesnek tartom még egy 16 évesen is,pláne hogy 99%uk menni sem tud benne,ez olyan,mint a smink,miért kell egy 14 évesnek kikenni magát egy korrektor egy szájfény bőven elég,mégis raknak magukra minden vackot.
2014. jún. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert fejlődésben van, s rontja a tartását.
2014. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyanezt tudom ide is rnia, amit a kamaszok kategóriában ugyanerre a kérdésre írtam...


Nem tudom, tudna-e menni benne, lehet, hogy kicsit nevetségessé tenné magát ekkora sarkakon. Egyébiránt nem aggódnék, én is magas sarkúban mentem az általános iskolai ballagásomra, és az bizony nem mostanában volt. Manapság már az a csoda, ha nem abortuszra megy egy 14 éves vagy nincs lila haja meg egy rakás piercingje. Ha alkalminak hazsnálja, nem fog tőle tönkremenni a lába, max megfájdul ha sokat áll vagy megy benne.

2014. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nem tudom ,hogy tudnék benne járni. Inkább választok egy kisebb sarkút akkor.
2014. jún. 19. 14:49
 10/10 zabmester ***** válasza:

Igen, engedném, nem is baj, ha megtanul benne járni. Tudom, hogy az az általános vélekedés, hogy egy kistini ne járkáljon magassarkúban, mert nem való neki, meg nem egészséges a lábának, de szerintem azért az egyáltalán nem baj, ha időnként ilyen is van a lábán, és megtanul menni benne.

Emlékszem, nekem sokáig nem engedték, utána meg már én nem akartam, mert inkább olyan vagányabb fajta lány voltam, amikor meg már elkezdtem volna nőiesebben is öltözködni, akkor döbbentem rá (kb. 23-24 évesen), hogy egyáltalán nem tudok magassarkúban járni, és fáj is benne a lábam rettentően. Szóval sajnálom, hogy nem szokott hozzá a lábam már hamarabb, mert azért néha szívesen felvennék olyan cipőt, aminek nem 2-3 centis a sarka maximum.

2014. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!