Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 gyerek gyesre plusz segélyre...

5 gyerek gyesre plusz segélyre alkalmi munkára?

Figyelt kérdés
Van egy nö három kicsi gyerekkel plusz ikrekkel terhes. Nem dolgozik se o se a párja. Isznak cigiznek. A gyerekek mocskosak. A házban nincs viz. Áram is most lett bekotetve. Nem tudom megèrteni hogy mire szül ha egyáltalán nem tud gondoskodni rolluk.
2014. jún. 21. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:

feltételezem nem azért szül, hogy gondoskodjon a gyerekekről.

kell a pénz cigire, piára... nem kell megérteni, ilyenek is vannak a földön sajnos

2014. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem is èrdekelne ha nem kuncsorogna hol ezt hol azt. S ha anyakènt nem szakadna meg a szivem azokert a kicsikert akik èheznek fáznak mocskosak.
2014. jún. 21. 16:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Fogadd öket örökbe.
2014. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jelezd a gyámügynél.
2014. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kell a gyerek, hogy megéljenek belőle most meg főleg hogy dupla gyes jár.
2014. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Segélyre mi másra?Ebből élnek.


Nekem egy ismerősöm most várja az 5.-et.Ők rendezettek,tehát nincs káros szenvedély meg tisztán vannak,de bele vannak fulladva a hitelbe,és örökös elmaradásaik vannak,csekkeket is hol fizetik,hol nem.De azért kellett a 3.-4. meg most az 5. is.Szerintem zavar van a fejében az ilyennek,hogy csak az örökös gyerekszülésben látja a dolgait,vagy pénzt vagy én nem is tudom...

2014. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyilván marhára nem érdekli, nincs jövőképe. Ne várj el mindenkitől felelős gondolkodást, van aki sajnos nem képes rá. Én is sajnálom a gyerekeket, de nem tehetsz semmit, és megérteni sem fogjuk.
2014. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A gyamügy tud rolla de nem tesznek semmit. Ugy volt hogy elveszik öket mègse tettèk. Sokszor mèg egy szelet kenyeruk sincs. A gyerekekkel egyáltalán nincs torodve. Volt hogy tèlen egy szál harisnyába volt a gyerek a kocsiban. A pelenkájuk sokszor egèsznap nem volt cserèlve. A fenekuk kisebzett. A boltig hallatszik hogy orditoznak veluk. Volt hogy a pici a hányásba nyulkált. Borzalmas ami ott folyik ráadásul kijelentettèk hogy nekik a cigi meg a pia az elsö.
2014. jún. 23. 09:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Off: kedves 6-os válaszoló!

Nekem 6 gyerekem van, és soha nem jutott volna eszünkbe, hogy segélyekért szüljünk (a cs.p.-on és a GYED-en kívül nem is kapunk mást. Ne haragudj, látszik, hogy nem tudod, mennyibe kerül 5-6 gyerek eltartása. Segélyből?! Nem normális, aki ezért szül! Nyilván a kérdésben felvázolt család sem normális. Véleményem szerint nincs pénzük fogamzásgátlásra, ezért jártak így. Nekünk minden gyermekünk tudatos vállalás volt, normális anyagi körülményekkel.

2014. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!