Ezek a nevek tetszenek?

Figyelt kérdés
Gyakori nevek vagy nem,kinek melyik név tetszik,adnátok a gyereknek? Rozália,Róza,Rózsa,Rozalinda,Renáta,Regina,Rita,Réka,Rézi.
2014. jún. 27. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Kislányom 4 hónapos, Regina :)

De tetszik még a Renáta, Réka és Rita is.

Én egyiket se hallom gyakran, szerintem ezek most nem divatnevek.

2014. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Renáta és Rita tetszik. A Rozi becézőjű nevek elég gyakoriak, pedig számomra egyáltalán nem szép kategória, meg a Réka is, az nekem csak simán unalmas.
2014. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam nagy kedvenc a Róza, de a férjem megvétózta.

Rozália és a Rozalinda egyáltalán nem tetszik, Rézit sem adnék. Nagyon tetszik a Réka és a Regina, a többi elmegy kategória nálam.

Az én ismeretségi körömben ezekből a nevekből Regina, Rita és Réka van gyermekek körében.

2014. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rita, Regina, Réka kifejezetten tetszik, adnám is akár,, bár a Réka tényleg tucat kezd lenni, Rozália rendben van. Róza, Rózsa, Rozalinda, Rézi nekem semleges, Kevésbé jön be, de nem is akarok ki rajta, ha valaki így nevezi a gyerekét.
2014. jún. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Regina, Réka nagyon tetszik!
2014. jún. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gyakori nevek, de nem is különlegesek.

A Réka és a Regina tetszik, de csak a Rékát adnám a lányomnak.

2014. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Réka tavaly a nyolcadik legnépszerűbb volt (milyen tucatnév lett sajnos), a többiek viszont benne sincsenek az első százban, úgyhogy nem gyakoriak.

Nekem a Rózsa, Renáta, Regina, Rita, Réka tetszik, meg ha már R betűs, akkor a Ramóna is.

2014. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Regina és Renáta nagyon tetszenek, a Róza is egész szép, a Rózsa pedig a Rózsika becenév miatt tetszik, viszont csak fiatal lánynak vagy idős hölgynek tudom elképzelni, felnőttnek nem, így az kilőve.
2014. jún. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!