Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt valaki innen Siófokon a...

Volt valaki innen Siófokon a CE plaza hotelbe gyerekkel, családostól? Vagy hallott róla?

Figyelt kérdés
Már levan foglalva a szállás,de elég rosszakat hallottam és elbizonytalanított. :(
2014. jún. 28. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi rosszat hallottál? Mi télen voltunk két évesünkkel és mindennel meg voltunk elégedve. Finom volt a kaja, jó a wellness részleg és van játszó szobájuk.
2014. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sok rosszat,penészes falak,jéghidek wellness víz,koszos szobák,rossz étel stb.... de a goggle 80%ban csak rossz véleményeket dob ki róla.
2014. jún. 28. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi rosszat hallottál? Én csak jókat hallottam.
2014. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pl pár komment: [link]
2014. jún. 28. 18:54
 5/5 A kérdező kommentje:

- a takarítás sehol sem erősségük

- az ételek egyáltalán nem finomak (eddig mindenhol vártam az étkezési időket, na itt NEM)

- az étteremben minden koszos (poharak, tányérok, asztal), és nem túl szorgosak a kiszolgálók

- hihetetlenül kényelmetlen kiült, kifeküdt ágyak - egyáltalán nem pihenés!!!

- penészes fürdő, kevés ággyal

- koszos szoba, hangyákkal

- kicsi fürdő-

- hihetetlen kevés parkolóhely

- koszos gyermekjátszóház


A wellnesz rész undorító!!! Büdös volt az egész szállodában,minden el van használódva! (Nem jó a mágnes kártya az ajtóhoz ,lyukas törölközők és köntös! koszos poharak.

-a wellness részleg a legrosszabb, egy katasztrófa: omlik a vakolat, penész a medencében, szaunában, undorító műanyagágyak, nem adnak törülközőt, sem szaunalepedőt, a medence hidegvizes pocsolya és a széléről kb. egyfolytában 30 kisgyerek ugrál, hányinger az egész wellness. Ja és ilyen két-három személyes szaunák vannak betéve, amiket otthonra szoktak az emberek betenni.

- a szobában az ágy rettenetesen kényelmetlen, a fürdőkád szélén mocskos függöny van, valamint az ablakon lévő függöny is tiszta kosz

- az étteremben hiába van all inclusive ellátás, kb. könyörögni kell, hogy hozzanak egy pohár csapvizet, maguktól nem kérdezik meg, hogy innál-e valamit. Nem pótolják az elfogyott ételeket és evőeszközt csak a szomszéd asztalokról tudsz vadászni, mert ha elfogy nem tesznek ki újat.


Nem tudom, hogy ez a hotel hogy lehet 4 csillagos, ez egy vicc.


ezt 2 másodperc alatt találtam

2014. jún. 28. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!