Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen korulmenyek kozt eltek...

Milyen korulmenyek kozt eltek 2 vagy tobb gyerekkel?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar mostmar,hogy rendetlen az udvar-hatalmas,oooriasi-nem jutunk egyrol a kettore, a hazat is rendbe kellene tenni kivul,belul, de nincs ra penz sosem. A ferjem sokat dolgozik,sokat megy,nincs ideje a haz koruli dolgokra a funyirason kivul. A penz elmegy a kiadasokra,mindennapi megelhetes,gyerekekre,luxusdolgokra nem koltunk. Nem ugy nezunk ki mint a putris ciganyok,de olyan jo lenne ha tudnank mi is szepitgetni a kornyezetunket. Masnak hogy megy ez? Nem panaszkodom,csak erdeklodom,ki hogy csinalja.
2014. jún. 10. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Három gyermekünk van. Falun élünk, a házunk 100 nm. Tökéletes rend soha nincs, én is dolgozom egy éve, előtte GYES-en voltam. Akkor mindenre volt időm.


A férjem kb. hetente nyírja a füvet az udvaron. Nálunk sok a fa, virág, szinte mindent mi ültettünk, amikor ideköltöztünk 10 évvel ezelőtt.


A kertben nem sok veteményünk van, mert egyikünk sem szereti túlzottan a kerti munkát;) Van eper, hagyma, paprika, paradicsom, petrezselyem, sárgarépa, uborka.ű


Ültettünk fákat: almát, körtét, meggyet, cseresznyét, szilvát, ezenkívül ribizlit.


Általában május elején szoktunk bevásárolni virágokból, meghatározzuk, hogy max. 20.000 Ft-ot költünk, és ezeket ültetjük kb. 15 balkonládába.

2014. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!