Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Külföldön miért bevett szokás...

Külföldön miért bevett szokás még egy 4 évesnek is a babakocsi? Itt Magyarországon meg 10 hónaposan van aki elhagyja. Miért ez a nagy különbség?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom de van ahol pl austria nem vicc a zsebkutyákat simán babakocsiba tologatják. Lusták szetintem azért.
2014. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Hogy szokják a későbbi napi több óra autóban ülést :D
2014. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Nos, nem tudom hol szokás, itt Hollandiában a járni tudó gyerek mar nem ül babakocsiban.

Kutyat meg azert teszik "babakocsiba" mert a, a gazdája olyan helyre megy, ahova csak segítő kutyat engednek be, igy viszont o is beviheti, vagy B, a kutya öreg/beteg, igy nehezen jar.

2014. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Azert itt is eleg gyakran latom a 3 eves gyereket babakocsiban. Szerintem ez valtozo. Nem lehet ugy kimondani h itt hamar ott keson. Itt is-ott is vannak ellenpeldad boven!!
2014. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
főleg tengerparti helyeken "szokás" a nagyobb gyerekeket is babakocsiba vinni. azért mert elfàrad, és inkább toljàk a kocsit mint ölbe cipelni a gyereket. igy az esti séta nem marad el de senki nem szakad meg. nem hiszem hogy ebben bármi rossz lenne, néha még a felnőtteknek is sok visszasétàlni a szállásra /.
2014. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább szituációfüggő. Ha valahova időre kell menni, vagy előre tudom, hogy sokat kell majd várni (pl. hivatalban), vagy időben beleesik a gyerek délutáni alvásideje, akkor praktikusabb babakocsival menni.
2014. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem megy az értő olvasas, de a linkeled sem., de nem te vagy ostoba, ugye :D
2014. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Értettem én hogy gyerekekről van szó csak eszembe jutott hogy van aki a kutyáját is képes kocsiba tologatni ezért is írtam hogy lehet lusták... Jajj mert te nem hibázol ugye.. fogadni mernék telefonról te sem tudtad volna elsőre megoldani a képfeltöltést...Kötekedj máshol ....
2014. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt gyereke válogatja.Bp.-i vagyok,3 gyerekem van.Az első 2 évesen már nem akart babakocsizni.A 2.még 4 éves kora körül is szívesen ült bele.A 3. még csak 21 hónapos,de állandóan sétál,fut,jön-megy.Ha sietek,vagy olyan helyre megyünk(bolt,bevásárlóközpont)beleteszem.
2014. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem a kepfeltoltes a gond, hanem hogy le ostobazol valakit, holott senki nem irta, hogy nem tolják kocsiban a kutyat. Mellesleg van kifejezetten kutyáknak keszült "babakocsi" is,
2014. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!