Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gabriel terhességi-teszt...

Gabriel terhességi-teszt megbízható?

Figyelt kérdés
Több, mint egy hete késik a menstruációm, a teszt ma negatívat mutatott. Védekezünk, a súlyom igen alacsony, valamint elég stresszes időszakom volt mostanság. Ez lehet az oka, vagy téves eredményt mutathat a teszt? Vélemények róla, akik használták és pontos eredményt mutatott?
2014. jún. 30. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mikor 2 napos késésnél negatív lett, utána meg is jött abban a hónapban. Aztán 5 napos késésnél erős pozitív lett, most 27 hetes már a pocaklakó. Szerintem megbízható a teszt. Nekem elég rendszertelen volt a ciklusom. Ha nem változik semmi menj orvoshoz.
2014. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) És gratulálok :)
2014. jún. 30. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyukám és sógornőm is azt használta, mindkettőjük szerint megbízható. :)
2014. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Csináltam az előbb még egyet, az is negatív, az én esetemben szerencsére. :)
2014. júl. 1. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!