Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Iskolakezdés előtt lesz...

Iskolakezdés előtt lesz szülői értekezlet? Vagy csak viszem szeptember elsején és kész? :-)

Figyelt kérdés
Volt egy áprilisban, meg beírattam a gyereket, a suli honlapján fent van, hogy melyik osztályba fog járni a gyerekem és kaptam listát, hogy mit kell beszerezni. De nem tudom, mikor kell menni a tankönyvekért, milyen tornafelszerelés kell, hányra vigyem a gyereket, meg mittudomén.
2014. jún. 30. 21:51
 1/2 anonim válasza:
70%

Lehet, hogy a tankönyvvásárt, illetve az évnyitót stb. csak később töltik fel az iskola honlapjára. Tudtommal az én anyum nem volt suli kezdés előtt soha sem szülői értekezleten... Arra bőven lesz lehetőség év közben :)

Az, hogy megy-e évnyitóra, vagy sem, az egyéni döntés. Én el szoktam menni. Ott sem kell ott lennie a szülőnek, sőt!

Első nap kicsivel nyolc előtt bemegy a terembe, viszi a motyóját, aztán leül valahova. Ennyi. Nem kell nagyon teremtől teremig kísérni, mert gondolj bele, mi lenne, ha 30 anyuka mind ezt csinálná... Kapuig oké, aztán szia, puszi, könnyes búcsú, délutánra hidd el, visszakapod :) Ja, első nap(TANÍTÁSI!), általában csak egy füzet, toll, és a BIZI!!, ami kell, én a többit csak azért viszem, hogy ne másnap kelljen cipekedni, meg mert úgyis elfelejtek dolgokat, és akkor később beviszem, ami hiányzik, de azért vittem már dolgokat, szóval nincs hiány, egyes stb.

Remélem tudtam segíteni :) (Én 11-es leszek.)

2014. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk volt szülői június elején. Meg lehetett venni a tanszercsomagot, és elmondtak 1-2 dolgot. A tankönyveket az első nap kapjàk meg, így üres táskával mennek és ünneplőben, mert korán reggel lesz az "évnyitó", az órák előtt. Majd szeptemberben lesz még szülői, ahol újabb pénzeket húznak le rólunk...
2014. júl. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!