Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mennyi volt a leghossza...

Nektek mennyi volt a leghosszabb idő szoptatás és terhesség alatt, amíg nem menstruáltatok?

Figyelt kérdés
Én most tartok 2 év 3 hónapnál.

2014. júl. 2. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem "csak" 15 hónap adatott meg ebből a csodából, pedig sokáig szoptattam a fiam.

Azóta újra jönnek a pattanások, újra hamar zsírosodik a hajam, és még a szőröm is gyorsabban nő.

Borzasztó. :)

2014. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

terhesen nem menstruáltam, de végig véreztem.

akkor 14 hét volt amikor nem véreztem :/

a szülés is vérzéssel indult meg, szóval... aztán 8 hétig véreztem, utána 7 hónapos korában jött meg, szóval 5 hónap jutott nekem :/

2014. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség után még 1 évig nem jött meg, szoptatás abbahagyása után 1 hónappal menstruáltam először. Összesen kétszer, mert megint terhes lettem, és már 3 hónapja szoptatok :) Remélem jó sokáig nem jön meg!
2014. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

terhesen nem volt barnázás se vérzés

szülés után 2 hónappal megjött, de nagyon kevés a mennyiség, de jelentkezik rendszeresen... nem volt szerencsém

2014. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4es vagyok! még mindig szoptatok
2014. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10 hete szültem és már megjött . Meg kell vallanom nagyon nem örültem....
2014. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A lányomat 22 hónapos koráig szoptattam, ezután 1 hónappal jött meg először e menzeszem, a fiammal sajna nem volt ilyen szerencsém, nála nem várta ki a menszi a szoptatás végét, kb 10 hónapos volt, mikor először megjött. Viszont azóta már feltetettem a mirénát, így újra élvezem a menszi nélküli állapotot. :)
2014. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kisfiamnál a terhességgel együtt 2 hónap híján 2 év volt ilyen tökéletes.

Most 17 hónapnál tartok, remélem még pár hónapig kihúzom így.

2014. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak 12 hónap volt összesen,pedig még szoptattam,de szülés után 3 hónappal megjött,és szintén újra pattanások,hajam katasztrófa,stb :-(
2014. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kisfiam 9 hónapos volt, amikor újra megjött a stukám, pedig akkor és azóta is sokat mellen van.
2014. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!