Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budafoki lakosok, anyukák?...

Budafoki lakosok, anyukák? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Háziorvost keresek itt a kerületben, aki "emberbarát" és esetleg még a természetes gyógymódokat sem veti meg. Jelenleg Beregi Katalinhoz járok, de ha szépen akarok fogalmazni, csak annyit mondok róla, hogy nagyon nem szeretem. Két pici gyermekem van, most várom a harmadikat és mint tudjuk ilyenkor kicsit érzékenyebb is a kismama lelke...olyan gúnyosan és megalázóan beszélt ma velem, hogy betelt a pohár! De nem csak emberileg, szakmai téren sem vagyok vele elégedett. Ismer valaki itt olyan orvost, akit szívesen ajánlana a XXII. kerületben?
2014. júl. 7. 16:10
 1/2 aHermann ***** válasza:

Szia!

Nekünk (nagyszülők is) már több mint 10 éve Guller Zoltán a háziorvosunk. Ő vette át a praxist a korábbi dokitól. Meg vagyunk vele elégedve, lelkiismeretes (nem egy szobatávról megmondom a diagnózist típust), alapos. Bármit szeretnél továbbutal, ha súlyos a dolog sos-ben is. Az asszisztense is tünemény.

Egy negatívuma a dokinak, hogy elég bőbeszédű, de amúgy egy szívjóság. A várakozás így elég sok, de kismamákat előre vesznek.

A Magasház u-ban rendel (József Attila utcai lakótelepen). Július végéig szabin lesznek.

Természetes gyógymód ügyileg nem tudok mit mondani, de mintha talán egyszer ajánlott volna nekem valamit. Szerencsére nem vagyok beteges, alig megyek hozzá. Ha meglát biztos tudja, hogy gond van, v. baba (legutóbbi években gyakorlatilag csak baba miatt voltam nála).

2014. júl. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A számozott utcai rendelőben van egy idős doktor bácsi. Horváth doktor asszem (7 éve költöztünk el, remélem még praktizál). Nagyon kedves, alapos volt, alter terápiákra nyitott, csak kicsit lassú...
2014. júl. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!