Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » XXII. kerületi, budafoki pici...

XXII. kerületi, budafoki pici gyermekes anyukák hol vagytok?

Figyelt kérdés
16 hónapos a kislányom és már kezdek megzöldülni otthon, illetve egyedül sétálgatva babakocsival a csendes utcákon. Már azt vettem észre magamon, hogy ha sétáltatom a gyereket, hangosan gondolkozom, a szembejövők meg hülyének néznek. Tudom, hogy rengeteg kisgyermekes anyuka van itt a kerületben, csak nem tudom merre...
2013. jan. 15. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj le a védőnőkhöz a Baba-mama klubba, havonta, kéthavonta van azt hiszem, ott sok anyuka szokott lenni, talán könnyebb ismerősöket is találni.
2013. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, igaz, csak egyszer. Akkor a baba-mama klubban volt 3 anyuka, egyik szótlanabb a másiknál. Ott ültem velük kb. 20 percig úgy, hogy csak mosolyogtunk kínosan egymásra, senki se szólt a másikhoz. Mivel én elég nagyszájúnak tartom magam, végül megtörtem a csendet, de hamar ráuntam, hogy minden egyes összetett mondatomra egy "ühüm" vagy egy igen-nem volt a válasz. Egyáltalán nem az a kategória, akivel szívesen barátkoznék. Pedig nem vagyok trágár, elég műveltnek neveltek, nem vagyok tolakodó vagy sértő, a barátaim nagyon viccesnek tartanak, de biztos velem van a baj :-(
2013. jan. 15. 16:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én is a XXII.kerületben élek 25 hónapos kisfiammal.Télen sajnos mindig eltűnnek a kisgyerekesek:{ Mi beiratkoztunk könyvtárba,járunk a Camponába.Ha van kedved írj nyugodtan!
2013. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anyács ***** válasza:
Én is itt lakom 14hónapos lányommmal, de sajna tétényben!
2013. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anyács ***** válasza:
Ha gondoljátok, egyszer fussunk össze a Campiba! Mi is sokat járunk oda!!!
2013. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A 3. válaszolónak írtam privát üzenetet, de az utolsónak is üzenem, hogy ez egy nagyon jó ötlet!:-) Tul.képpen én is tétényi vagyok, budatétényi. Igaz, csak egy köpésre vagyok Budafoktól, vagyis a Háros utcától.
2013. jan. 15. 17:35
 7/9 anyács ***** válasza:
Nekünk sem nagyon van itt társaság, és aki "normális", ő idősebb a kislányomtól. Jó lenne(lehetne) ha hasonló korú babákkal is barátkozna:)
2013. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Látod, nekem is ez a bajom, hogy nincs nagyjából vele egykorú. A tágabb családi körünkben sok kicsi gyerek van, de mind 2-3 évvel idősebb a kislányomnál. Már arra is gondoltam, hogy beadom egy családi napközibe csak pár órára, hogy szocializálódjon egy kicsit. Ott legalább vele egykorúak között lenne egy csoportban.
2013. jan. 15. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!A 2.válaszoló vagyok.Én is gondolkodtam a Csanán,de a fiam biztos nem lenne el nélkülem órákig.Meg beszoktatás is van a Csanában.Játszóházba szoktam elvinni,mert azt nagyon élvezi.
2013. jan. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!