Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Noa lány névről mi a véleménye...

Noa lány névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 20:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Noa vagy Nóra lenne csak lemaradt az R? :)

ha előbbi akkor a Nóra név gyakorisága miatt nekem olyan hiányos :) utóbbi pedig tetszik

2014. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
NOA :)
2014. júl. 7. 20:27
 3/21 anonim ***** válasza:

Van egy baba a távolabbi ismerőseim körében, aki Noa. Először azt hittem elírták a nevét, mikor megosztották a közösségi oldalon, hogy kibújt a pocakból. De nem... :D

Első hangzásra nekem a hányás hangutánzása jut eszembe róla, de tovább ízlelgetve annyira nem rossz. Szumma szummárum, nem adnám a gyermekemnek.

2014. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a kereszt FIAM Noah Magyar anyától és Svéd apától így nekem ezáltal már abszolút fiús név!
2014. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Pedig ez külföldön igazából nem fiús név hanem unisex,szóval mindkét nemnek adható.Itthon csak lányka és csak "Noa" formában.
2014. júl. 7. 21:10
 6/21 anonim ***** válasza:
Egyik kedvenc nevem :)
2014. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem fiúnévnek hangzik, gondolom a külföldi filmek miatt. De ha neked tetszik, ne érdekeljen, mit mondanak mások :)
2014. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Még soha nem hallottam, de nagyon tetszik! :)
2014. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%

tényleg, szerelmünk lapjaiban a pasi Noah :)

így viszont tényleg fiús név :)

egyébként egészen megtetszett ez a név, de nem adnám a lányomnak

2014. júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is fiús a Noah miatt. Nem adnám a lányomnak. Kb ezerszer fognak visszakérdezni, ahányszor majd bediktálja, vagy bemutatkozik.
2014. júl. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!