Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Kisgyereketeket hogy...

Anyukák! Kisgyereketeket hogy veszitek rá, hogy engedje a kúp beadását?

Figyelt kérdés
Lányom egyszerűen nem akar lefeküdni. Bele van sülve a kaka.
2014. júl. 10. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Én másfél éves kora után már egyáltalán nem tudtam neki beadni a kúpot, annyira összeszorította a fenekét, ordított mint a sakál.
2014. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Két éves. Ma egész nap ezzel kinlódtam.
2014. júl. 10. 18:21
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Az mit jelent hogy bele van sülve a kaka?


Nekem anyukám annó lenyugtatott hogy nem fog fájni, nem is fájt, még talán élveztem is, sosem féltem tőle mert nem volt mitől. esetleg igérj neki meg valamit, játékot cserébe vagy pass.

2014. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ó ez nagyon egyszeru. A ferjem lefogja, a gyerek ordit, es tekergodzik, en idegbajt kapok mire betalalok neki es ennyi. Igy mennek ezek a dolgok.
2014. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért nem adsz neki egy kis Laveolac szirupot?

Én is azt adtam a fiamnak, amikor nem tudott kakálni.

2014. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pelenkás még? Ha igen akkor amikor cseréled benyomod és kész. Oda kell készíteni,(nem kell neki mutogatni, meg szólni előre) Gyorsnak kell lenni..ez van nincs mese.
2014. júl. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem láz miatt adnál neki kúpot? Olyankor minél gyorsabban igyekszem túl lenni rajta.


Szorulás esetén elég, ha többet iszik, meg rostosat eszik.

2014. júl. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lefogom és kész!Mondjuk nekem kruppos,ha fullad,kell a kúp,nincs mese.
2014. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem csináltunk belőle sose nagy ügyet, egyébként utálta a kanalas orvosságok meg a bogyók ízét, inkább akkor ez. Ha kibírta nyafi nélkül, kapott mesét, játszottunk még negyed órát takarodó után. Ha hiszti lett volna, lefogattam volna apával. Nincs mese, vagy a kúp, vagy kórház, ebben a kérdésben egyenlőre én döntök.
2014. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
D.
2014. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!