Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mást sem csípnek a rovarok...

Mást sem csípnek a rovarok mióta terhes lett és megszült? Ez már így fog maradni?

Figyelt kérdés
Egy szúnyog,egy bolha,egy hangya sem csípett meg azóta mióta teherbe estem.Egyik barátnőm is mondta hogy Őt is messzire elkerülik mióta anya lett.Titeket is?Ez már akkor így is marad?
2014. júl. 11. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, engem ugyanúgy csípnek, mint terhesség előtt.

Semmi összefüggés nincs a kettő közt.

2014. júl. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szunyog ugyanugy csip (teny hogy kevesbe erdekel, mert hullafaradt vagyok/voltam eszre se veszem ha valami megcsip :-))).

Boljas helyen reg voltam, pont szules utan nem sokkal es megcsipkedtek rendesen.

Hangyakat konnyen tesztelheted: keress egy hangyabolyt es piszkald meg hagyd hogy csipjenek. Szerintem akkor lesz sajat tapasztalatod, a kerdest iilletoen :-).

Ha szedsz B6 vitamint, akkor az riasztahtja a verszivok egy reszet...de csak egy reszet pl. a szunyog ha van valasztasi lehetosege akkor nem teged csip meg eloszor vagy 10 szunyogbol pl. 3 nem akar feltetlenul megcsipni...

2014. júl. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy!

Engem ugyan úgy csípnek a szunyik, és vakarózom rendesen sajnos még napok múlva is :(

2014. júl. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát szerintem így nincs összefüggés.

viszont mivel engem általában nem csípnek, sokat gondolkoztam, és rájöttem, hogy OLYAN SZÁRAZ A BŐRÖM, hogy ez lehet az ok. gondolom a szárazabb bőrnek nincs olyan illata, kipárolgása, előbb találják meg a más embert ezek a gyötrő szúnyogok.


barátnődnél csak annyi összefüggés lehet, hogy elég gyakori, hogy szárazabb lesz a bőr a várandósság alatt (hormonváltozás miatt. van, aki majd megőrül a viszketéstől terhesen)


ui: annyira száraz a bőröm, hogy szinte az áramot se vezetem (fogtam multimétert, ott mutatott nullát a műszer, illetve spéci indításgátlónál "sem zártam az áramkört" csak mikor az ujjam benyálaztam) :) :)

2014. júl. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zabmester ***** válasza:
Engem mindig is imádtak a szúnyogok, gyerekkoromtól fogva, és ez sajnos semmit sem változott.
2014. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!