Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a 28 lassan 29...

Szerintetek a 28 lassan 29 éves barátom ha azt mondja hogy megvárja még a sulit elvégzem és 1 évet dolgozok és utána legyen babánk ki birja? Akárhányszor megkérdem töle azt mondja rám bármeddig képes várni. Nagyon szeretjük egymást. (15 éves vagyok)

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 06:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. A pasik késön érnek, sokan csak 35 körül érettek az apaságra.

Addig pedig lehetnek boldog éveitek és tudtok gyűjtögetni a közös jövőre!

2014. júl. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg nem. Egyrészt egy 29 éves férfinak semmi keresnivalója nincs egy 15 éves kislány mellett, túl nagy a korkülönbség. Befejezed a sulit, talán munkát is kapsz gyorsan te leszel 20 ő 34. De garancia nincs, hogy munkát is találsz.Persze, hogy azt mondja bármeddig képes várni, mi mást is mondana. Nem fogja az arcodba vágni, hogy ha jobb adódik lelép. Ne ringasd már magad illúziókba.
2014. júl. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen ne az legyen a jövőképed, hogy a suli után valami munka egy évig és babázás. ebből semmi jó nem fog kisülni. érettségi után főiskola vagy szakma tanulás, majd utána min. 2 év munka és na akkor ha jöhet a család alapítás. legalábbis valami ilyesmi legyen a jövőkép..aztán az élet majd formázza a terveket.20 évesen amikor a barátaid tanulnak, világot látnak, buliznak te otthon ülsz majd a babát popsiját fogod törölgetni, ami persze..tök jó...ha már az az életes következő lépése.mert nem csak cukimukiságból áll a babázás, egy hasfájós baba 3. naptól 3 hónapos koráig egyfolytában képes sírni...nem kicsit..hanem idegörlően...nincs többé, olyan hogy én mit szeretnék, csak az, hogy mi a legjobb a babának...
2014. júl. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te ismered a párod! De semmi nem biztos, látod, még a házasok is elválnak. szerintem egy kicsit hanyagoljátok ezt a témát, majd alakulnak a dolgaitok. rengeteg idő még mire befejezed az iskolát.
2014. júl. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

15 vagy, most estél ki az általános iskolából, hanyagold a babatémát. Ne erre koncentrálj, hanem a jövődre. oké, ez a pasi most minden szépet és jót megígér neked, te remegve kivárod az érettségit, leteszed éppen csak 2-essel, mert hát te úgyis babázni akarsz. Nem jelentkezel továbbtanulásra. Munkát keresel, képzettség nélkül nemfogsz atlálni, ha találsz is, 12 óra minimálbérért, nem bejelentve, vagy csak félig-meddig. Így meg hiába nyomod le az egy évet nem jöhet a baba, mert nem kapsz majd Gyed-et úgysem. (gondolom ezért kellene az egy év munka)

Na és mi van, ha mondjuk itt kilép a pasi a képből. Ott állsz 2-es érettségivel, szakma nélkül, mihez kezdesz? Szép dolog a gyerekvállalás, de nem a középiskola padjában kell erről álmodozni. Legyen B terved is, különben nagyot koppanhatsz.

2014. júl. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Inkább most a tanulásra koncentrálj azzal sokkal jobban fogsz jársz. Azt senki nem tudhatja, hogy mi lesz x év múlva.

Nem tudom, hogy mióta vagytok együtt, de szerintem valami nem stimmel ezzel a gyerekkel. Jelenleg hozzád képest nagyon idős, elvileg teljesen más világban kellene élnetek. Figyelj oda rá, mert biztosan van valami defektje amiért nem kell a hasonló korú csajoknak. (ezt jóindulatból írom)

2014. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pasid idősebb mint a férjem.
2014. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már mindegy elköltözött de nem szakittotunk minden ir vagy hiv szeretjük egymást és a távolság se nagy baj
2014. júl. 15. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!