Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 hetes boxer kan kutyus. A...

13 hetes boxer kan kutyus. A gond, hogy napi 10-12 pisi pisit törlök fel utana. Nagyon ki akaszto, akarhanyszor arra jarok ahol ő van, tocsa. Napi min4 szer lent van, ha lebt pisi dicseret, ha fent szidas, stb mindent ahogy kell! De ez nem oke Otlet?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 16:35
 1/9 sippara ***** válasza:
88%
Ott kezdődik a probléma, hogy napi négy séta egy felnőtt kutyának tök jó, egy 13 hetesnek viszont egyszerűen nevetségesen kevés. Minden evés-ivás-játék-alvás után le kell vinni, és ezeken kívül is két-három óránként... basszus, ha annyi ezresem lenne, ahányszor ezt itt leírtuk...
2013. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha fent becsinál leszidod? Ezt azonnal fejezd be!!!!


És nem napi 4szer kell levinni egy babát, hanem 2 óránként. Tetszik-nem tetszik, ez van.

2013. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
68%
A kanok többet pisinek de ha fent szidod akkor lent is a kutya nem tudja meg külömböztetni és a legfonzosabb hogy evés után alvás után vidd ki az udvarra!!!!!
2013. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha otthon vagyok,le viszem többször is.de van,hogy sajnos nincs itthon senki,es nincs 2 oränkent le vive.De ha viszont itthon vagyunk egsez nap,akkor is meg a pisi ällandoan.tudom hogy a napi 4 keves,...nem ö az elsö kutyäm,van egy spitzem,ö mar 4 eves.es vele nem voltak ilyen gondok,hogy hiäba van le vive sokszor stb...minden praktika ötlet,akkor is pisi mindenhova.
2013. okt. 28. 17:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Orvosnál voltatok,minden oké?


Ha nincs orvosi baja,akkor ő "nehezebb" eset.Van 1 kutyád,ő tök más fajta,más egyéniség,nem várhatod el egy 13 hetes kölyöktől,hogy már szobatiszta legyen.A szobatisztaság kb 2-3 hónap mire kialakul.Az a kutya,max 5 hete lehet nálad,ez nagyon kevés.


Vigyétek le többször,ha bepisil meg ne szidd le,mert úgysem érti.Lent dicsérjétek meg,jutifalat stb.

2013. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyältalän nem värom el töle,tisztäban vagyok vele hogy mäs es mas mindegyik kutya.Most fogjuk vinni oltatni,akkor rä fogunk kerdezni erre.Csak mär szinte ilyesztö,hogy honnan jön ez arengeteg pisi belöle.komolyan,15,20 simän ott hagy egy tocsät.nem ertem mivan vele,ilyennel nem talälkoztam meg.
2013. okt. 28. 18:23
 7/9 A kérdező kommentje:
15-20 percenkent akart lenni bocsi.
2013. okt. 28. 18:24
 8/9 anonim válasza:
Szerintem türelem kell. A miénk is még 3-4 hónaposan bepisilt, hisz 1-2 órán át tovább még nem tudja visszatartani. Mikor már nagyobb lett (pontosan nem emlékszem hány hónapos, de körülbelül féléves legalább) akkor már folyamatatosan kevesebbszer pisilt be, majd végül már tényleg elég lett neki hogy 3-4 szer levittük és nem pisilt be. Meg persze utána összekötötte hogy a séta a pisilés ideje, és amúgy is imád sétálni.
2013. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mennyi vizet iszik a kutyád? Kölykök hajlamosak csak a játék kedvéért belelefetyelni a vizes tálkába.
2013. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!