Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha GYED alatt esek teherbe...

Ha GYED alatt esek teherbe (11 hónapos a fiam), és szülöm a második gyerekemet, akkor születésekor milyen járandóságaim lesznek a második gyermekem után?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

nálunk is így van. 8 hónapos volt a kisfiunk akivel GYED-en voltam itthon amikor teherbe estem ismét :).

most nemrég szültem októberben és kaptam egyszeri anyaságit, most kapom a THGY-t és utána lesz ismét a GYED. + 2 Családi pótlék, melynek összege 26.600.-

2010. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy belekérdezek!

kedves első válaszoló! Megkérdezhetem, hogy a második babáddal ugyanannyi Tgyást és GYedet kapsz, mint az első babádnál? Hogyan és mikor kellett lemondani a GYedet, és igényelni az új egyszeri támogatást és tgyást?

Köszönöm a válaszodat! És mégegyszer elnézést, hogy csak így belekérdeztem!

2010. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszodat, és kíváncsian várom a többi info-t :-)
2010. jan. 8. 11:47
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok: nem annyit kapok, kevesebbet, de nem sokkal. Nekem anyukám könyvelő és a szükséges papírokat az igénylésekhez ő intézi. de a MÁK honlapjáról letölthető ha jól tudom. A GYED összege az előző GYED összegéből lesz számolva. Eddig kaptam nettó 83.000 gyedet, ez most lesz 75.000 körül. ennyit tudok. a Tgyás 73.000 most nekem.
2010. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
köszönöm!
2010. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!