Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyed-ről lassan visszamegyek...

Gyed-ről lassan visszamegyek dolgozni, de nagyon nagy változások vannak a cégnél és most kirúgtak néhány kollégát embertelen módon. Nagyon félek! Keressek más munkahelyet?

Figyelt kérdés
Szó szerint elszabadult a pokol, a főnökök megbolondultak, üldözési mániájuk van. Nagyon be vagyok tojva, hogy egyáltalán visszavesznek-e és nem fognak-e kirugni egy hónap múlva akármilyen ürüggyel. Az egyik GYES-es kismamának a felgyűlt szabikat sem 8 órára számolják, hanem 6-ra, mert 6 órában menne vissza. A felgyűlt szabit nem 8 órára kéne számolni? Van valami törvény erre? Mert ez engem is érintene, én 8 órára számítottam, és én is 6 órás lennék később!
2011. nov. 22. 22:53
 1/1 anonim válasza:

Menj biztosra: menj vissza dolgozni, amíg mehetsz, dolgozz, amíg dolgozhatsz, de közben tájékozódj egyéb lehetőségek felől is, nézz álláshirdetéseket, vagy általában csak olyan helyeket, ahol szívesen dolgoznál, vagy legalábbis tudnál dolgozni (mivel akkor is érdemes jelentkezni különböző helyekre, amik tetszenek, ha azok épp nem hirdetnek semmit; néha még így is összejön ez-az), és állíts össze különböző önéletrajzokat, jelentkezési anyagokat, stb., szóval készülj fel, így ha mégis kirúgnak, nem fog váratlanul érni - főleg, ha már az idő alatt is pályázol erre-arra, amíg még dolgozol. Így az is lehet, hogy meg sem kell várnod, hogy kirúgjanak, hanem te magad mondhatsz fel és állhatsz tovább, ha találsz egy jobb helyet.


Plusz még akár ezt is érdemes lehet megnézned: [link]

2011. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!