Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azok akik ennyire ellene...

Azok akik ennyire ellene vannak a 18 év alatti nemi életnek, mikor vesztették el a szüzességüket? Vagy csak akkor szeretkeznek, ha gyereket akarnak?

Figyelt kérdés
Én sem értek azzal egyet, hogy tizenévesen szülnek a lányok, de ha védekezés mellett lesz terhes, rögtön letámadnak mindenkit itt, hogy nem kellett volna szétnyitni a lábát, stb. Saját környezetemben is van olyan, igaz idősebb, aki spirál, gyógyszer, egyéb védekezési mód mellett lett terhes. Sőt, hallottam olyan esetet is, hogy elkötés után. Akkor ők mind felelőtlenek?
2014. júl. 15. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Ez jo kerdes :D kivancsi lszek a valaszokra. En nem vagyok ellene 26 eves vagyok egy masfel eves kislannyal akit akartunk, 16 evesen vesztettem el a szuzessegemet, de mindig vedekeztem. Sose voltam maskor terhes csak mikor akartam. De azok akik ennyire ellenzik engem is erdekelne elmultak-e 28 evesek. :-)

Amugy oke h lehet vedkezes mellett teherbeesni, de sajna a nagyobb szazaleka nem vedekezik. Ha elolvasod sokszor h oke hasznaltak gumit de levettek. Vagy csak kis ideig tette be. Azert tulnyomo reszeben azok a tinik a hibasak. Persze vannak kivetelek, es csunya dolog bantani a masikat, de ne varj csodat. Mindig ez lesz.

2014. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Szia! 17évesen veszítettem el a szüzességem!! Rá 7hónapra fogamzásgátló tabi mellett várandós lettem!!! Pedig rendszeresen szedtem! Máig rejtély hogy jött össze de nem bánom!! Sokan bántottak ezért! De én leszartam!! Boldogan vártuk a babát!!! Mára két éves!

Attól mert valaki fiatalon teherbe esik nem ér kevesebbett egy embernél sem! És a szex is addig rendben van míg felelőseg teljesen olyan emberrel akit szeretsz és ismersz már legalább egy éve!! :)

2014. júl. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
18 évesen vesztettem el a szűzességemet. És, igen a tinik ne szexeljenek, mert nincs meg hozzá a felelósségtudatuk. Ha meg véletlenül megvan, es mégis terhesek lesznek, akkor rájönnek, hogy felelősségtudatból nem lehet pelenkát venni.
2014. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Bőven egyetemista voltam, és nem mondom hogy gyerekemnek is addig kell várnia de nem is tini éretlen fejjel kell. És igen én sem hiszek a védekezés mellett lett napi 30 gyik-es sztoriban. Végén minidig kiderül, hogy a nő antibiotikumot szedett vagy hasmenése volt ami mellett kell kiegészítő védekezés és ezt minden nőnek tudnia kellene aki nemi életet él. Az óvszer mellett meg nagyrészt azt jelenti,hogy az óvszer az ágy mellett nem a srácon volt. A megszakítás meg nem védekezés mert annyi erővel még a holdat is ugathatnánk, védekezés címszóval.

Aki meg tényleg nem akar gyereket az meg védekezik többféleképp egyszerre.

2014. júl. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Én a 17 alattit ellenzem, a 16 olyan,hogy azért a nagyrészük még nagyon gyerek,de már vannak érettebbek,de 16 alatt abszolút éretlen gyerekekről van szó,sem érzelmileg sem értelmileg nem nem elég érettek,fejlettek,a személyiségük fejlődésben van magukat éppen kezdik megismerni,kiismerni, a legtöbbnek felelősség érzete sincs, fogalmuk sincsen a mély érzelmekről,ugyanis egy 14-15 éves által érzett "szerelem" össze sem hasonlítható egy érett ember szerelmével,arról nem is beszélve,hogy igen nagy szeretethiánya van annak aki gyerekként odadobja magát.Ami még fontos nem mindegy,hogy valaki 15 évesen vagy 19 évesen esik teherbe maradjunk abban,hogy védekeztek de valami hiányosság miatt mégis összejött.

A másik mégis hogy tud tükörbe nézni az a lány aki már gyerekként fiúk ágyában volt és 20 éves korára akár több fiú ágyában is mennyire értékelheti önmagát,mennyi önbecsülése lehet.Nem kell semmit elsietni a szex nem a gyerek szerelmi kapcsolatok sajátja és úgy gondolom (16)17 alatt igen csak gyerekekről van szó.Az is fontos,hogy aki korán kezdi a szexuális életet 90%ban sosem fogja élvezni sosem lesz jó a szexuális életet.

2014. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

16 és fél évesen, 2 év együtt járás után.

Ő lett a férjem is, 18 évvel ezelőtt.

2014. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
megjelentek a kis ribik pontozgatni,attól még igazam van
2014. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

17,5 éves voltam és nem hiszem, hogy 17-18 év alatt kéne a tiniknek szexelniük!!! Éretlenek! Kész vagyok, amikor 12-13 évesek a maszturbációról kérdeznek, 14-15 évesen meg a szexuális élményeik/problémáik jönnek elő! NEM! Mással kéne még foglalkozniuk! Sajnos a média és a szülői elhanyagoltság vezet ide. :(

Lehet lepontozni, de komolyan hiszem ezt és a 11 éves lányomról gondoskodni fogok, hogy ne jusson ide!

2014. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
két nap híján 20 voltam, a mostani férjemmel történt.
2014. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 20 voltam. Nem minden esetben ellenzem a 18 alatti szexet, ha már hónapok óta együttvannak, és tudnak minden fontosat a védekezésről, akkor szerintem lehet korában is. Még akkor is, ha az átlag nem is érett egy igazi kapcsolatra ilyen idősen, tekintve, hogy az nemcsak szexből áll.

De valljuk meg, sokan fekszenek le egy-két hét együttjárás után a baráttal/barátnővel, majd rohangálnak ide olyan kérdéseket feltenni, hogy lehetnek-e terhesek, ha gumi nélkül együttvoltak, de kivette a srác, meg ilyenek. Meg sok tini veszíti el valami buliban. Az ilyesmi kiégéshez vezet.

2014. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!