Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apukák, anyukák, milyen...

Apukák, anyukák, milyen érzés, mikor megtudtátok, hogy a kislányotoktól ellopták a szüzességüket?

Figyelt kérdés
már ha megtudtátok, lebuktak, vagy épp elmondták nektek. mit éreztetek? szomorúságot, fájdalmat, haragot?
2012. máj. 11. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ellopták? Szerintem önként adta... :/
2012. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak a hatás fokozása érdekében írtam úgy. :) a lényeg, ilyenkor mit érez egy szülő?
2012. máj. 11. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Nem mondtam el anno a szüleimnek. Semmi közük hozzám.

Nem hiszem, hogy ez különösebb érzés. Egyszer mindenki felnő, ez az élet rendje. Örökre mégsem maradhat szűz.

2012. máj. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én nem vagyok szülő, de mire én elvesztettem addigra már rég bemutattam a srácot és elég jól kijött már akkor is a szüleimmel. Egy idő után már szerintem maguktól is sejtették, hogy vagy megtörtént már vagy lassan meg fog. Aztán amikor egyértelmű lett, mert mondtam, hogy tabit szeretnék szedni egyáltalán nem lepődtek meg és nem is borultak ki. Teljesen normálisan viselkedtek szerintem még örültek is, hogy a tabi mellett döntöttünk, mert az ha jól szedik biztonságosabb, mint a gumi. :)
2012. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
54%
Nekem egy tíz évvel fiatalabb húgom van, de még belegondolni is rossz, hogy valami nyikhaj megrontja. Gondolom apám is így érez. Elég rossz érzés. Remélem, hogy nekem csak fiam születik, és nem kell ezen majd izgulnom.
2012. máj. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A természet rendje. Nekem szólt a 16 éves lányom, hogy mire készül, s megkért, hogy vegyek neki gumit+ne menjünk haza.
2012. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hű, ez azért durva volt, hogy "semmi közük hozzám". Csak remélni tudom, hogy a gyerekem nem gondolkodik majd így. Bár gondolom a szülők is nagyban hozzájárultak ahhoz, ha egy gyerek így vélekedik.

Ebből a szempontból én is nagyon örülök, hogy fiam van, bár azért egy fiúval is nehéz lehet az ilyesmi. Remélem tudok majd vele olyan viszonyt kialakítani, hogy megbeszélje velem az ilyesmit. Az tuti, hogy féltékeny leszek majd az összes barátnőjére, de igyekszem majd nem kimutatni :)

2012. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!