Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek közül melyik a legszebb...

Ezek közül melyik a legszebb név? És miért? Olga/Tatjána/Mária/Anasztázia

Figyelt kérdés
A férjemmel még nem döntöttük el,úgy gondoltam leírom ide,hogy Ti is segítsetek kicsit =) Kinek melyik név miért tetszik.A válaszokat előre is köszöni: 30 hetes kismama :)
2008. aug. 3. 17:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
szerintem a Tatjána a legjobb.vagy az Anasztázia.a többi névtől én meghalnék.modern világot élünk.osztálytársam Mária és mindig Mariskának hívják és ez őt is zavarja.
2008. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ezek nagyon szép nevek mind!!

nekem az Olga az abszolút kedvencem, de a legszebb az inkább az Anasztázia.

2008. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hmmmmm...nagyon nehéz! Nekem az ilyen oroszos hangzású nevek közül a Tamara tetszik. Ezek közül nem tudnék választani. Ja, a Mária fentebb említett okok miatt nekem sem tetszik.
2008. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ANASZTÁZIA!
2008. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez érdekes!

Az Olga és Mária, kicsit régimódi, ódivatú név.

A Tatjána és Anasztázia pedig szinte az ellentetje.

Inkább a Tatjána!

De képzeld, hasonlóképp voltunk mi is, volt a Tifani nagyon sokáig úgy volt hogy ez lesz a neve, aztán hirtelen átváltottunk egy igazi régi, közönséges szokványos névre a Dórára! Soha nem gondoltam hogy Dóra lesz a lányom! De végül maradtunk a hagyományos névnél ami szépen illik a vezetéknévhez is! Így nem tartok tőle hogy különleges neve miatt hátrányban lesz!

2008. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Amikor keresztnevet választotok mindig ejtsétek ki hangosan a vezetéknévvel együtt.

pl: Tóth Olga, Tóth Tatjana, Tóth Mária, Tóth Anasztázia


Van olyan keresztnév ami nevetséges, vagy kimondhatatlan a vezetéknévvel együtt.

Példának itt van a sajátom: Lovász Zsanett

Az "sz"-ből a "zs"-be átfordúlni elég nehéz...

2008. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! =] Amúgy a vezetéknév: Nyikolajevna (magyarosan).Orosz származású a férjem. De a picinek a keresztneve lesz elől. Szóval így esetleg kinek,melyik név tetszik? Mert nekem az Olga Nyikolajevna ,de a férjem rakaszkodik a Tatjánához...Bár úgy látom,itt is fölényben van a Tánya név :)
2008. aug. 6. 15:52
 8/13 anonim ***** válasza:
na, mi lett? :)
2011. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
most olvastam el a vezetéknevet és rájöttem hogy hülyeséget kérdeztem az előbb, ne válaszolj, felfogtam, hogy kamu kérdés
2011. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Anasztázia
2011. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!