Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » MÜLLER pelenka vélemények,...

MÜLLER pelenka vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szívesen kipróbálnám,de kiváncsi lennék,h mennyire jó és melyik pelushoz hasonlít,magas derekú e...stb.
2010. jan. 8. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Kemény,és ugyanolyan árban van,mint a Pampers.
2010. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, én egyszer vettem, de nagyon nem voltam vele megelégedve, hátul kifolyt a kaki, sokszor a pisit se nagyon birta. Azóta nem tudom újítottak e rajt valamit, de kb 1 éve nekem nagyon nem jött be. Én csak huggiest használok, és most már 11 hónapja nem is váltottam pelenka márkát.
2010. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg olyan, mint a Pampers, de azért olcsóbb. Én szerettem, igaz csak a 4-es méretet próbáltam. Mikor már azt kinőtte, váltottam másra.
2010. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kipróbáltunk 5-6 fajtát, nekünk pont ez vált be (4-es méretnél tartunk). Vettünk többek közt Pamperst is, amitől iszonyatosan piros lett szegénykémnek a popsija. Elég erős illatanyaggal van átitatva, lehet hogy arra érzékeny. Mi most ott tartunk, hogy a Mülleres a favorit, nem volt vele balesetünk egyszer sem.
2010. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!