Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnátok gyereket úgy hogy...

Vállalnátok gyereket úgy hogy egyedül nevelitek, apa meg "van valahol" (néha beugrik, anyagilag támogat)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vállalnátok gyereket, hogy egyedül nevelitek (egyedülálló anyaként), tehát nem vagytok együtt az apával, nem éltek együtt, viszont néha beugrik, és anyagilag támogat?


2014. júl. 16. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem.



Az anyagi támogatás meg addig tart, amíg apukának nem lesz új nője, az nőtől új gyereke(i). Utána örülhetsz, ha kötelező minimumot fizeti, vagy ha olyan típus, akkor elintézi, h papíron 0 ft legyen a jövedelme és ne kapjatok semmit.

2014. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha előre tudom, hogy egyedül kell nevelnem a lányom, sosem vállaltam volna gyereket, mert borzalmasan idegtépő, nehéz egyedülállóként anyának lenni.

Igaz, mi szegények is vagyunk, ha anyagilag rendben volnánk (tudnék élelmiszert venni, télen fűteni, nincs nagy igényem, csak ez), akkor könnyebb lenne, de a lelki oldala még így is nehéz.

Én ma is csak azt vártam, mikor fektethetem le végre a lányom, mert a dackorszakban van épp és nincs senki aki felváltana, hogy legalább napi fél-1 órát pihenhessenek az idegeim.

2014. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én mindig annyira család és gyerek centrikus voltam,hogy tudtam,ha nem tudnék egy családot "összehozni" akkor egyedül is vállalnék gyereket.Hogy milyen módon,megoldanám,de nekem legalább 1 gyerek KELL,mert soha nem tudnám az életem gyerek nélkül leélni.Szerencsére boldog családba született a lányom,így mégis ideálisabb,de azóta is fent tartom,hogy maximum 35 éves koromig vártam volna az "igazira" vagy lehet még addig se...le lehet pontozni,én így érzem.


A kérdésre válaszolván szerintem az is fontos mennyi idős a nő? Ha ez az utolsó esélye,hogy szüljön mert idősebb anyuka lenne,akkor nem kérdés hogy vállalnám,de nyilván nem a nyomorba.Ha fiatal akkor azért meggondolandó,

2014. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, a gyereknek sem lenne túl jó.
2014. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha előre tudom, akkor nem. Most kettőt nevelek egyedül két külön apától, pénz sehol...inkább hagyjuk. A nagyon-nagyon nehéz egy elég enyhe és civilizált kifejezés arra amit valóban gondolok erről...
2014. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egyedül nevelem a kisfiam, apukával 8 év után, megromlott a kapcsolatunk, pont ekkor estem teherbe, pedig 3évig próbálkoztunk előtte, nem is volt kérdés számomra, hogy egyedül vállalom és nekem ez volt az életem legjobb döntése, egy percig se bántam meg. Szerencsére anyagilag jól állok, így nem hiányzik a másik fél fizuja.
2014. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha hivatalos papírom van arról hogy apuka támogat,akkor igen,amennyiben annak a gyermeknek a fogantatása nem volt szándékos!

Ilyen embertől egyébként nem akarnék gyereket,de ha már "megesett",nem lennék képes ab-ra.

Akkor lehet "új nője" - ahogy valaki itt írta,biztosítva vagyok. Tudom a gyerektartást sokan kijátszák.

2014. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!