Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves korotok után vállalnát...

30 éves korotok után vállalnátok egyedül gyereket?

Figyelt kérdés
Most nem kell azon fennakadni hogy hogyan működne a gyereknemzés: egyéjszakás kaland, ismerős által, elhagyna a párotok mikor terhesek vagytok stb. Vállalnátok így babát?
2012. márc. 12. 19:31
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
66%
nem
2012. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
85%
Ha meg van minden ahhoz, hogy normális körülmények között fel tudom nevelni, akkor igen.
2012. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
66%

Igen, egyértelmű.

Én mondjuk mindig is gyerekcentrikus voltam, volt egy tervwem arra az esetre, ha nem találok normális férfit 30 ées koromra, akkor egyedül vállalok gyereket, azon az elven, hogy férj nélkül tudok élni, de gyerek nélkül nem.

Azóta mondjuk megtaláltam leendő gyermekeim apját, szóval terv törölve. :)

2012. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
85%
Ha lenne állásom, lakásom, segítségem, akire számíthatok baj esetén (testvér, szülő, barát)
2012. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
78%
nem, egyedül nem vállalnék
2012. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
70%
Még a párommal sem. Nincs igényem a gyerekre.
2012. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
61%
kizárt
2012. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
86%

Mint egyedülálló anya mondom, hogy NEM. SEMMIKÉPP.

Tervezett gyerek volt, apuka meggondolta magát az utolsó hónapokban.

Hát hagy ne részletezzem, hogy milyen elmondhatatlanul nehéz így a gyereknevelés. Nem csak anyagilag, de lelkileg és testileg is, hiszen nincs segítség. A legszörnyűbb viszont az, amikor az az ártatlanság rám néz és megkérdezi: Nekem miért nincs apukám?

NE. Soha. Szándékosan egyedül SOHA.

2012. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem lenne két gyönyörű lányom,akkor igen vállalnám,de csak egyedül:)
2012. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
78%

igen, ha amúgy minden más körülmény ideális lenne - azaz egyedül is fel tudnám nevelni, nem kellene nélkülöznie amiatt, h csonka családban nő fel.


amúgy nálam sem aktuális, mert a párom is és én is élünk-halunk egy közös gyerekért, de elméleti síkon nekem is eszembe jutott már a kérdés, és (a fentiek figyelembe vételével) mindig igennel válaszoltam :)

2012. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!