Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Munkába való visszatéréskor...

Munkába való visszatéréskor kivehetem így a szabadságot?

Figyelt kérdés
Úgy lenne jó, ha rögtön elkezdhetnék dolgozni, és egy hónap után venném ki a szabadságot bölcsikezdésre. Megtehetem?
2014. júl. 17. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod beszélni a munkáltatóddal akkor lehet, hogy megengedik, de törvény szerint nem lehetne.

Legalább olyan szigorú szabályok vonatkoznak rá, mint mikor valakinek átcsúszik a szabadsága a következő évre. Elvileg kötelező kivenni az adott évben, de ugye van olyan, hogy nem jön össze.

2014. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! És ez a szabadság fizetés nélküli?
2014. júl. 17. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Fizetett. Azért kötelező kivenni. Ezek azok a napok amiket amúgy is megkaptál volna ha nem mész el szülni. Azt is fizették volna.
2014. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor nem értem, mi az a fizetés nélküli szabadság, amit kérelmezni kell?
2014. júl. 17. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!