Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Pampers Active Baby jó...

A Pampers Active Baby jó minőségű pelenka?

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2014. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Liberot tudom ajánlani, vagy a Huggiest, de az csak neten rendelhető.
2014. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Igen, csak azt használom. Szerintem nagyon kényelmes a gyerekeknek. Olyan választ is kapni fogsz hogy lóg ha pisi van benne, igaz, de azt én nem szoktam megvárni hogy telepisilje, pár óránként cserélem, illetve gyakran nézem hogy mennyi cucc van benne. Éjjel sem szokott gond lenni, kibírja az éjszakát, habár volt olyan időszak amikor nem bírta ki és kifolyt a pisi, este sokat ivott a fiam, akkor kicsit meginogtam és szinte az összes márkájú pelust kipróbáltam, és mindegyikből ugyanígy kifolyt. Tehát maradtam az Active baby-nél. Született azóta egy picurkám, nála is kísérletezéssel kezdtünk, még biopelust is próbáltam, de maradt a Pampers...
2014. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pampers premium care nekünk nagyon bevált.Kényelmes mert vékony és semmi nedvesség érzés nincs , ill. ahhotz ultra sok éjszakai pisinek kell lenni. Az active kialakítása éy anyaga kicsit eltérő ,de én bíznék benne. Egyébként a puding próbája az evés.
2014. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3 hónapos a kislányom, most Pampers Premium Caret használunk, de váltanék, mert az Active Babybe több pelus van a midi méretbe. Libero nem jó, mert kiütötte és kifolyt belőle minden. Anyatejes.
2014. júl. 17. 18:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb.Már a 2. gyerkőcnél használom(egyik fiú,másik lány)mindkettőnél bejött.Én is a Premium Care-t használtam 3-as méretig,aztán az Active Baby-t.A nagyobb gyerkőcnél még próbálkoztam ezzel-azzal(Libero,Huggies(azóta kivonultak a piacról)de egyik sem jött be.
2014. júl. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, jó. A Pampersből egyedül a sleep and play kritikán aluli, a többi szuper.
2014. júl. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg jo, mindkét gyerkocomnél ezt használtam.
2014. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!